Wpis z mikrobloga

Ej, wiecie co? Oni na tym fejsie chcą być dymani xD. Jeden koleś właśnie napisał, że owszem, da się kupić Erosa EDP za 209zł/200ml ale rozbiórka jest za dwójkę, bo przecież czas pakowania i wysyłek trzeba doliczyć. Wszyscy lajkują się cieszą. Dajmy se spokój i niech sobie ludzie robią co chcą. Szkoda strzępić ryja i naprawiać świat na siłę.
#perfumy
  • 50
  • Odpowiedz
@Jampetrarka: mi kiedy gosc wyslal towaru za 200zl i powiedzial ze mam przelac dopiero jak dojdzie xDD zapytalem sie czy nie boi sie ze go oszukam to powiedzial nie xD na rozbiorack mowie ze towar wysle powiedzmy za 4dni, a Mirki leja kase zebym mial bo moze sie przydac, no jest w pyte.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@newton82: chyba sa przyzwyczajeni do Dougladowych cen więc im się opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi się nawet tu nie opłaca brac po 1 2 dekanty. Dlatego zawsze biore za kilka stów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FELIX90: @adekad: @alvaro1989: @Pan_Beniowski: @Deska_o0: @Szymek7257: @Arado-Akbar: @mekekeke: @bydgoszczvx: @CheapiesLover: @aniewiemjaki: @ZnubionekFan: @balbezaur: @dradziak: @Jampetrarka: dodam, ze ta banda #!$%@? jeszcze niedawno zrobila ZBIÓRKĘ, powtarzam ZBIÓRKĘ urodzinową, zeby kupic perfumy dla tego przygłupa slugockiego (no i nazbierali) ktory to #!$%@? po 60gr na montalkach i mowil ze to NAJLEPSZA CENA JAKA ZNAJDZCIECIE. Niby #!$%@? mi do tego
  • Odpowiedz