Wpis z mikrobloga

Głosowałem na konfederację i po ostatnich wydarzeniach tym bardziej będę głosować bo przekonałem się że to nie jest populistyczna partia która się ugnie pod naciskiem lewactwa i mediami głównego szamba. I wszyscy moi znajomi mają podobne podejście.

Wy serio nie wiedzieliście jaką linię programową ma ta partia? Że jest przeciwna masowym mordom na dzieciach, że nie chce homoseksualistów w kraju ani lewackiej indoktrynacji?

Ci którzy teraz tak głośno krzyczą że się wstydzą że na nich głosowali to chyba pazerni debile którzy liczyli na więcej hajsu z pensji po obniżce podatków albo tęczowe trolle neuropy.

#protest #aborcja #konfederacja #bekazlewactwa #lgbt #homoseksualizm #bekazrozowychpaskow #rozowepaski
S.....b - Głosowałem na konfederację i po ostatnich wydarzeniach tym bardziej będę gł...

źródło: comment_1603815225j3Hg6YXmv7j13kgpCMlQHY.jpg

Pobierz
  • 60
Głosowałem na konfederację i po ostatnich wydarzeniach tym bardziej będę głosować bo przekonałem się że to nie jest populistyczna partia która się ugnie pod naciskiem lewactwa i mediami głównego szamba. I wszyscy moi znajomi mają podobne podejście.


@Scaab: props, świadome podejście w całym tym gównie