Wpis z mikrobloga

@janekplaskacz: nie. kaczyński co by o nim nie mowic, jest geniuszem. a jeżeli nie - to widocznie na lewackie bojówki nawet geniusz nie był potrzebny. co do sasina i szumowskiego, nie rob ze mnie adwokata diabła, bo ja ich nie bronie :D oni są u władzy i u niej pozostaną bo nie ma nikogo silniejszego i lepszego od nich, a druga strona gra najgłupiej jak się da przeciwko nim. kibicuje
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: dobra, ty rozumiesz to po swojemu, ja po swojemu :) twoim tokiem rozumowania mozna dojsc do tego, ze kazdy kto ma odmienne zdanie, dzieli i podpala kraj. odmiennosc poglądów nie może jednak (podobno) przeradzać się w agresję, p-----c i huligaństwo, bo w takim wypadku huligan sam wyklucza się z jakiejkolwiek dyskusji. Unosisz pięść - zostajesz pałowany i koniec dyskusji.
  • Odpowiedz
@uirapuru:
Po twojemu winny jest cyngiel a nie zleceniodawca. Winny jest ogień a nie podpalacz. To strasznie krótkowzroczne.

PIS upolitycznił prokuraturę i szczyt sądów, wprowadził mnóstwo nowych podatków, zadłużył państwo i prowadzi nieodpowiedzialną politykę gospodarczą i zagraniczną, przekształcił tvp w tubę propagandową, którą wykorzystuje do szczucia w najgorszym stylu wszystkich, którzy mają inne zdanie. To tvp jest narzędziem do dzielenia i podpalania kraju.

A ty widzisz tylko "podnosił rękę".
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz nie, naród wybrał według przyjętych zasad, a spróbuje zrzuci ta hołota, co od paru lat krzyczy o praworządności, konstytucji itd :D chyba przestali sami wierzyć w te bzdury, które wykrzykiwali
  • Odpowiedz
@uirapuru:

nie, naród wybrał według przyjętych zasad


I wg przyjętych zasad ci, co łamią prawo powinni mieć postawione zarzuty i stanąć przed sądem. Kto tu łamie zasady? Kto je złamał jako
  • Odpowiedz
@uirapuru:

ok, PiS rozliczy i ukarze winnych, to spowoduje, że odpuścicie?


Jak PIS wróci do kompromisu i ukarze Sasina i Szumowskiego to wyznaczy tak wysokie standardy, że naprawdę uspokoi sporo osób. Ale tego nie
  • Odpowiedz
@uirapuru:

nie oglądam, ale w ciemno twierdzę, że to inna liga. Napady na kościoły też usprawiedliwisz złymi kazaniami ?


Nie, nie popieram ich. Ale to tylko drobna, bardzo drobna część protestów wyolbrzymiona przez propagandówkę.
  • Odpowiedz