Wpis z mikrobloga

@1788: Nie wiem, co jest nie tak z Trzaskowskim według ciebie


@rorf46: To, że WKK lub Hołownia mieliby dużo większe szanse wygrać z Dudą w 2. turze - nie mają dużego negatywnego elektoratu
@rorf46: widziałem jak się podniecałeś tym jak Rafałek wspiera protest.
Szkoda że pół roku temu jak Tanajno protestował, to Rafałek robił wszystko, żeby mu ten protest uwalić.
Czyli co? Jego ludzie mogą protestować przeciw PiSowi, ale jak ktoś spoza PO protestuje to już ma #!$%@?ć?
Głosowałem na niego w 2 turze, ale jakbym mógł się cofnąć w czasie do tego momentu, to bym namalował #!$%@? na karcie głosów
@rorf46: Hołownia czy WKK mogli zdobyć konserwatywny elektorat, który poszedł na Dudę. Obaj są zadeklarowanymi katolikami, choć światłymi w duchu Franciszka, a nie Rydzyka, są też umiarkowanie konserwatywni choć tolerancyjni wobec odmiennych poglądów. Są też spoza wojny popisowskiej. Wobec nich szczujnia nie wyciągnęłaby takich haków jak nie posłał syna do Komunii czy chodzi w paradach równości. Pamiętajmy, że wybory wygrywa się w Końskich, a nie w Wilanowie, a Holownia czy WKK
@marv0oo: no właśnie, tylko na tym bazujesz, że Tanajno płakał nad tym, a nie masz pojęcia o szczegółach.

Poza tym zadawałeś sobie pytanie, dlaczego Trzaskowski miałby to blokować, skoro to były protesty antyrządowe o były mu na rękę? Poza tym Trzaskowski miał wtedy kampanie i to pewnie nawet nie on wydawał decyzję osobiście, bo nie miał na to zwyczajnie czasu
no właśnie, tylko na tym bazujesz, że Tanajno płakał nad tym, a nie masz pojęcia o szczegółach.


@rorf46: Jaki Tanajno miałby interes, żeby kłamać w tym wypadku?

Poza tym zadawałeś sobie pytanie, dlaczego Trzaskowski miałby to blokować, skoro to były protesty antyrządowe o były mu na rękę?

Tak i wyobraź sobie, że znam odpowiedź - PO nie lubi konkurencji. I to wiedz WSZYSCY. Nawet Lewica o tym wie i ich za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@1788: wiesz jakby wyglądały pytania referendalne ułożone przez PiS? To było by coś typu: "czy jesteś za mordowaniem niewinnych, nienarodzonych dzieciątek wbrew naukom Jezusa?". A odpowiedź była by w stylu "tak, chcę je mordować ku chwale szatana" xD
@rorf46: ale tu nie chodzi o skalę. PO nie potrafi znieść tego, że ktoś coś robi bez nich, a oni nie są głową tego czegoś. Lewica najbardziej to odczuła.
To powiedz mi w takim razie, jaki twoim zdaniem był powód tego, że Trzaskowski blokował protesty Tanajno?
Bo koronawirus? Teraz mamy DZIESIĘĆ RAZY WIĘCEJ zarażeń niż wtedy i co? Jakoś teraz mozna protestować.
Bo błahy powód? No tak, to że przedsiębiorcy bankrutują
@1788: psl to polityczna prostytutka, a kosiniak był nawet jeszcze gorszym kandydatem na prezydenta niż biedroń (biedroń zawsze #!$%@?ł głupoty ale i tak nie miał podjazdu do tego co zaczął pod sam koniec wygadywać kosiniak)
@1788: Referendum srendum. Prawa człowieka nie powinny podlegać głosowaniu. Ktoś ze strajku kobiet go zbeształ za ten debilny pomysł i bardzo dobrze.

DRODZY POLACY PORZUĆMY SPORY, ZAGŁOSUJMY CZY MOŻNA TORTUROWAĆ KOBIETY I KAZAĆ IM RODZIĆ DZIECI BEZ GŁOWY.