Wpis z mikrobloga

Podsumowanie konfedepisowskiej propagandy m.in. na wykopie:

- ludzie popierali ale już nie popierają bo atakujecie kościół
- ludzie popierali ale już nie bo korki w mieście
- ludzie popierali ale już nie bo lewaki niszczą miasto
- teraz są tylko lewaki
- ludzie są najwyżej za starym kompromisem, ale jak się mówi o liberalizacji to już nie popierają
- narodowcy założyli milicję więc zaraz rozgonią lewaków i będzie po protestach
- głupie julki protestują, 15 letnie najwyżej A cO z GoSpOdArKo?! Tylko julki lewaki już popierają bo hehe wiecie CIPY są dla nich ważniejsze!
- przez lewaków będą drugie włochy, bo im się protestować zachciało w środku pandemii
- robicie to co Jarek chciał, dajecie się ograć głupie lewaki!1
- najwyżej kilka tysięcy ludzi, to jest jedynie 0.002137% mieszkańców, a to znaczy że nikt was nie popiera

O czymś zapomniałem?

To nie są protesty by łaskawie wrócić do starego kompromisu, to są protesty pod tytułem "mamy #!$%@? dość". Dosyć #!$%@? się polityki i kościoła do łózek ludzi. Teraz jakieś gowiny i inne dziambory bez kręgosłupa mówią że no może to był błąd, że może zbyt pochopnie, że może teraz trzeba inaczej to zapisać, może teraz trzeba dodać punkt że można usuwać śmiertelnie uszkodzne płody bo im chodziło o ochronę Daunów? Otóż nie #!$%@?, nie będzie ochrony Daunów. Nie będzie lekkiej poprawki. Nie będzie wracania do "kompromisu" który byłby jeszcze bardziej restrykcyjny. Ruszyli "kompromis" to będzie całkowita legalizacja, czyli dołączymy do reszty cywilizowanego świata. Jak chcecie sobie rodzic dzieci z Daunem to nikt wam tego nie broni, ale kobiety jak usuwały, tak dalej będą usuwać.

Chcieliście mieć Arabię Saudyjską, będziecie mieć Irlandię.

#protest #aborcja #neuropa
  • 23
Otóż nie #!$%@?, nie będzie ochrony Daunów. Nie będzie lekkiej poprawki. Nie będzie wracania do "kompromisu" który byłby jeszcze bardziej restrykcyjny.


@diogene: XD

Zawołaj mnie za 2-3 tygodnie i zweryfikujmy efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@diogene: no sporo sobie dopisałes, ale po części prawda ;)
Większość woli kompromis, większość popiera prostesty dopóki nie zaczną utrudniać innym ludziom życia, niszczyć mienia.
Tylko zaraz protesty zrobią się polityczne z lewicy, rozwalanie miasta przez skrajnych lewaków j cały protest dostanie taka łatkę.

To nie propaganda, a racjonalne podejście. Poza tym kompromis to nie zależy od kościoła, tak samo ateiści nie zawsze są za legalizacja aborcji.
Ale protestować warto, tylko
Dotychczas tu nie pisałem, ale warto czasami zajrzeć do badań (wrzucajcie to Mircy wszędzie gdzie powołują się na jakieś deformacje etc.), odłączając się kompletnie od polityki:
"Using outcome-specific rates, the mortality rate for vaginal delivery is 3.6 deaths/100,000 vaginal deliveries, while the mortality rate for abortion performed at 18 weeks is 7.4 10
deaths/100,000 abortions.Put another way, the risk of death from these abortions is more than double that for women who
@peterjordanson25: "abortion at 18 weeks" wskazuje na powikłania, ciężki przebieg ciąży, czy koniecznosć aborcji nie z powodu decyzji kobiety a w celu ratowania życia i zdrowia. Większość świata gdzie jest to legalne dopuszcza w okolicach pierwszego trymestru, czyli 12-13 tygodni (pomijająć względy zdrowotne).

Poza tym - są przecież świadome ryzyka. To ich decyzja.

Z innych statystyk: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4554338/

A majority of abortion-related deaths at 13 weeks of gestation or less were associated
@peterjordanson25: przeczytaj całe te badanie, a nie tylko wyrwane zdanie. Badanie z USA w którym jak wiadomo dostęp do dobrej jakości usług medycznych mocno uzależniony jest od poziomu zamożności. To jest bardziej zjawisko społeczne niż fizjologiczne. Poczytaj dlaczego czarne kobiety są o wiele bardziej zagrożone po aborcji niż białe.
@Nefth: jeśli dla ciebie to nie jest propaganda, to jesteś po prostu ofiarą/celem tej propagandy, byś też w to uwierzył. Nie ma w tym nic złego, tylko zanim zaczniesz powtarzać za pisowcami sam się nad tym zastanów.
@diogene:

Nie będzie wracania do "kompromisu" który byłby jeszcze bardziej restrykcyjny. Ruszyli "kompromis" to będzie całkowita legalizacja, czyli dołączymy do reszty cywilizowanego świata. Jak chcecie sobie rodzic dzieci z Daunem to nikt wam tego nie broni, ale kobiety jak usuwały, tak dalej będą usuwać.


Życzeniowe myślenie i wyciąganie wniosków na podstawie bańki informacyjnej. Naczytałeś się twittera, facebooka i transparentów, dałeś się ponieść emocjom i wydaje Ci się, że lewicowe poglądy mające
@wjtk123: nie naczytałem się twittera, tylko byłem tam na ulicy 3 dni z rzędu, będę też dzisiaj. Widziałem kto idzie i protestuje, widziałem jak kierowcy którzy utknęli w korku przez protest mimo to go popierali. Widziałeś kiedyś kobietę 60+ która krzyczy "j..ć kler"? Bo ja już kilkanaście takich.

Odpowiem ci też tak: żyjesz w prawicowej bańce informacyjnej i ci się wydaje że już po protestach, bo julki i lewaki. Naczytałeś się
@diogene a co jest złego w krytykowaniu uprzykrzania zycia postronnym ludziom i niszczenia ich mienia oraz miasta? I skad ten szok ze ludzie sie pytają dlaczego nikt nie walczy o gospodarkę?

Walczcie o coś co jest dla Was istotne, ale idzcie i blokujcie sejm albo uprzykrzajcie życie tym, którzy Wam faktycznie odbierają wolność. A nie niszczycie samochody i zastraszacie ludzi którzy z dużą dozą prawdopodobienstwa nie głosowali ani na pis ani na
@Wojak90: jacy ludzie sie pytaja? Mnie nikt nie zaczepił i nie pytał czemu nie robię osobnego protestu o gospodarkę.

Hm może dlatego że przedsiębiorcy też tam są i popierają HMM.

A najlepiej to jakby wszyscy osobno protestowali w domach, żeby nikomu nie przeszkadzać, i absolutnie żadnych niemiłych słów bo to na pewno odrzuci od protestów NORMALNE powtarzam NORMALNE osoby.

Nikt nikogo nie zastrasza, to jakieś brednie.
@diogene: Przecież te protesty są przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego, a nie w celu jego liberalizacji. Większość ludzi tego nie chce, a protestuje przeciw dalszym restrykcjom. Przecież ja sam popieram główny i pierwotny cel protestów xD. Twoja bańka informacyjna wynika z tego, że naczytałeś się postulatów skrajnych środowisk feministycznych o wojnie, braku powrotu do kompromisu itp. bzdur i teraz wydaje Ci się, że protesty do tego zmierzają. Nie zmierzają. PiS nadal będzie
@diogene

“głupie julki protestują, 15 letnie najwyżej A cO z GoSpOdArKo?!"

Sam napisałeś ze" propagandyści" pytaja sie o gospodarkę. Taka jest prawda ze gospodarka kuleje mocno, a każdy ma to w dupie i nikt poza przedsiębiorcami nie protestował.

Protestujcie z głową, idzcie pod kurię, idzcie pod sejm, pod domy i biura ludzi którzy Wam ta wolność odbierają. Przestańcie tylko zachowywać się jak widać na niektórych filmach, czyli otaczać samochody ludzi którzy chcą
Większość ludzi tego nie chce.


@wjtk123: teraz większość widzi jak wygląda układanie się w sprawie aborcji między konserwatywnym rządem a kościołem. Widzą że w każdej chwili komuś może #!$%@?ć i zrobić COŚ takiego.

Ale idźmy dalej: skoro to jest niemożliwe, bo nie ma poparcia w społeczeństwie to jakim cudem mamy to co mamy, skoro zaostrzenie prawa ma jeszcze mniejsze poparcie?

Jeszcze dalej: w jaki sposób stało się to możliwe w Irlandii,
@Wojak90: Dokładnie, też na to staram się zwracać uwagę. W moim rodzinnym, małym mieście, bastionie PiSu i katolicyzmu, wczoraj też miał miejsce protest. Gdzie poszli zgromadzeni? Pod biuro lokalnego posła PiSu. I to jest działanie skuteczne i realne.
@diogene nie zesraj się xD popieram nawet aborcję na życzenie ale słuchanie waszego #!$%@? to jest dramat xD co wy myślicie julki i oskarki, że zrobicie tu rewolucje? Jak pisiory powiedzą że stary kompromis wraca to 1/2 ludzi się odlaczy albo więcej xDD smieszni jesteście
@wjtk123 No jasne, to powinno sie robić jako pierwsze. Ja juz wiem, ze bede nazwany pisowskokonfederacyjnym propagandysta, bo krytykuje formę protestu, chociaż popieram i rozumiem postulaty protestujących. A takich ludzi faktycznie jest duzo, wystarczy nawet wejść na pierwsze lepsze spotted na fb, podejrzewam ze jest podobnie jak w moim mieście - czyli mnóstwo wkvrwu ludzi, ktorzy ugrzezli w korkach, a nie z powodu działań rządu.
@koles_bez_nicku: no witam pisowca.

@wjtk123: i jeszcze jedno - czy gdyby sytuacja się odwróciła i przy obecnym poparciu aborcji rząd wprowadził aborcję na życzenie do 12 tygodnia - myślisz że na ulicę by wyszło protestować tylu ludzi?

Ciekawe to jest, że wszelkie ograniczenia praw ludzi są wprowadzane za zamkniętymi drzwiami, "bo zawsze tak było". Protesty zawsze są o liberalizację prawa. Nie ma ogólnokrajowych protestów by komuś prawa ograniczać, zabawne prawda?
źródło: comment_16037896158VIxnhsk2mVQC5JpHlYDi3.jpg