Wpis z mikrobloga

Wróciłem z protestu, gdzie były tysiące ludzi. Zaparzyłem sobie herbatę i zabrałem się do czytania wypoku, i co widzę? Że niby protestujący się kłócą między sobą, że niby są podzieleni i generalnie nakręcanie wojny polsko-polskiej. XD
Brawo trolle. Gdyby któryś się pokusił wyjść na miasto i zobaczyć co się dzieje zamiast siedzieć przed komputerem to byście zobaczyli, że protestujący nawet dziękują policji za brak agresji i pokojowe nastawienie. Tfu wam w ryje pisowskie i konfederackie miernoty.
#protest
  • 88
@mojemirabelki: a ja powiem tak ha tfu na każdego co każe jakiej kolwiek kobiecie rodzić dziecko co zostanie odrazu pochowane. To nie jest coś nad czym przechodzi się odrazu do życia dalej tylko to zostaje kobiecie partnerze na lata. Jestem pewny że im wcześniej usunie się zdeformowany płód tym lepiej. Zastanawiałem się czemu wy tak bronicie tych nie dorobionych i uświadomiłem sobię że może sami tacy jesteście i bronicie swoich
twoja sprawa


@mojemirabelki: No wiem.

Po prostu jakoś tak dziwnie się to czyta, gdy ktoś kto wcześniej rozpuszcza na wykopie fejki, żeby tylko dosrać osobie po drugiej strony barykady, bo wiadomo, że zawsze coś tam się przyklei, zarzuca potem innym nakręcanie wojny polsko-polskiej. ¯\_(ツ)_/¯
@mojemirabelki ale kolego przecież w tłumie mogą być ludzie z konfy którym na rękę jest tagowanie elewacja aby to ludzie strajkujący byli ci źli... Ogólnie mnie śmieszy że ludzi strajkujących nazywa się skrajna lewica albo antifa, sam mam bardziej prawicowe poglądy, ale uważam że każdy ma prawo decydować o sobie a wolność wyboru jest prawem podstawowym
@mojemirabelki tylko na wykopu się kłuca i są podzieleni ,ale to tylko normalni ludzie kontra incele i pisowskie trolle które nie nie popierają protestu? Może odstaw tag protest skoro czytasz ,że się ludzie kłucą w gorących jest inaczej wszyscy są zgodni ,że potrzebny jest protest i tylko incele na niego nie poszły.
oni siedzą na wykopie i postują fejki, na proteście przedsiębiorców też nie byli tylko siedzieli i fejki postowali

@vimikel akurat przedsiębiorcy to złodzieje i nie powinno się chodzić na ich protesty
@mojemirabelki: potwierdzam w Bielsku sytuację. Policja nic nie robiła, nikt nie bił nikogo. Blokowano ulice, ale kierowcy sami wychodzili z aut i klaskali ewentualnie trąbili (w sensie pozytywnie). Ogólnie ludzie wychodzili ze sklepów, salonów fryzjerskich krzyczeć, że są z nami (ʘʘ)
@Jankino: wybacz, po gorących już tego tak nie widać, ale siadając na bieżąco ciężko było się przeprawić przez ten zalew hejtu, spamu i wyplusowanych komentarzy niemających wiele wspólnego z rzeczywistością. Wpis napisany na świeżo po powrocie, ewidentnie w przypływie emocji.

@Reiter: nie