Wpis z mikrobloga

Wróciłem z protestu, gdzie były tysiące ludzi. Zaparzyłem sobie herbatę i zabrałem się do czytania wypoku, i co widzę? Że niby protestujący się kłócą między sobą, że niby są podzieleni i generalnie nakręcanie wojny polsko-polskiej. XD
Brawo trolle. Gdyby któryś się pokusił wyjść na miasto i zobaczyć co się dzieje zamiast siedzieć przed komputerem to byście zobaczyli, że protestujący nawet dziękują policji za brak agresji i pokojowe nastawienie. Tfu wam w ryje pisowskie i konfederackie miernoty.
#protest
  • 88
  • Odpowiedz
@JakTamCoTam: generalnie raczej wrażenia są takie, że protesty we Wrocławiu były bardzo pokojowe. Co prawda niewielkie ilości policji, bo te właściwe pewnie były skierowane do wawy, ale nikt dymów i tak nie robił. Ot, kilka incydentów z pomalowaną ulicą, choć na tak wielkie tłumy to drobiazg rzekłbym.
  • Odpowiedz
@mojemirabelki: > wyjść na miasto

Chyba nie zdajesz sobie sprawy gdzie oni mieszkają. To jest ta cicha większość która siedzi na zadupiach i wszystkie swoje informacje ma z telewizora... I która w kolejnych wyborach wybierze Ci tych samych rządzących.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@kleiner_trottel: to są ci sami, co piszą "chlip chlip wykopki, ostatnia różowa wyjechała do miasta na studia, tinder pokazuje najbliższą 15 km ode mnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz