Wpis z mikrobloga

Ej Julki, mam trzy małe pytanka:

1) Dlaczego mówicie, że ktoś zabrania wam robić czegoś z waszym ciałem? Przecież zabroniona jest aborcja, a nie sterylizacja xD
2) Skoro to "wasze ciało", to dlaczego sądy przyznają alimenty na "wasze ciało", a nie na np. nasze żołądki?
3) Dlaczego chcecie zlikwidować zakaz aborcji przed urodzeniem dziecka? Przecież statystycznie najwięcej wad, chorób i niepełnosprawności u dzieci pojawia się miedzy urodzeniem, a 18 rokiem życia. Żeby pozbyć się tego problemu, aborcja musi być dozwolona do 18 roku życia dziecka. xD

#bekaztwitterowychjulek #neuropa #bekazlewactwa #protest #polska #aborcja
  • 38
@erb0:
Czy Ty naprawdę nic nie rozumiesz?
Wyrok tk przelał szale goryczy - stąd protesty.

Te twoje wysrywy dobitnie pokazują kom jesteś - incelem bez życia i rozumu.
@erb0 Na Twoim miejscu zapytałbym się o takie rzeczy gdzieś indziej. Sam(a) widzisz, że zamiast ci pomóc, to jeszcze Cię obrażają.
Typowe, takie polskie nie udzielić pomocy, a obśmiać każdego.
@erb0: juz ci wyżej napisali, ale ja napiszę wolno, bo wiem, że wolno czytasz. STERYLIZACJA JEST W POLSCE ZAKAZANA. Jeśli kobieta chce podwiązać jajniki, to również musi jechać do Niemiec lub do Czech, czy na Słowację. Jest to dość poważny zabieg chirurgiczny, ingerujący w cialo. Wiąże się to, poza kosztami, z dość dużym wpływem na zdrowie kobiety, związane jest to z hormonami, które regulują gospodarkę w ciele. Natomiast mężczyźni mogą zrobić