Wpis z mikrobloga

Wiecie że przez akcje z blokowaniem ruchu, niszczeniem aut, mienia, te protesty będą znienawidzone przez większość społeczeństwa, czyli dokładnie to, co jest na rękę Kaczyńskiemu. Zobaczycie jak opłaconą (lub co gorsza nie) grupą protestowych siepaczy i frustratami chcącymi się wyżyć i dać upust swojemu zezwierzęceniu, taką garstką bydła można z protestu w sprawie ważnej dla setek tysięcy teraz na ulicach, zrobić pośmiewisko i sprawić że będą znienawidzeni przez społeczeństwo, a przez to za tydzień sprawa ucichnie, mam nadzieje, że protestujący zaczną wśród siebie ich wyłapywać i jednak przeprowadzać pokojowe protesty, nie zamieszki. #polska #protest #aborcja
  • 7
@Elkapali2: Jeszcze jest entuzjazm i energia wynikająca z świeżości akcji. Za kilka dni ludzie zaczną się tym męczyć, że kolejny dzień się spóźnia na obiad, kolejny dzień 2h stracone w drodze zamiast odpocząć przed konsolką. Nie życzę tego, bo akcja jest słuszna i jak każdy racjonalny człowiek popieram, ale już samo skierowanie protestu w taki sposób nie jest rozsądne i można to rozwiązać inaczej.
@Znawca_Bigosu tak jak raz powiedziałem, działają na rękę pisu. Dodatkowo lgbt, którzy się tam #!$%@?ą ze swoimi symbolami jeszcze bardziej pis się cieszy, bo nikt nie będzie brał tego na poważnie. Chyba bardziej się przejmują protestem rolników, niż tym "****". Nie jestem przeciwny temu protestowi, ale problem mam do tego, że Polacy nie potrafią protestować.