Wpis z mikrobloga

@pawlos10rs: Wypowiadała się jakaś osoba co mieszka obok niej ze nigdy jej z dzieckiem nie widziala. Ze wychodzi wcześnie rano a wraca późnym wieczorem. A dzieckiem opiekuje się ktos inny. Taka z niej umęczona matka p0lka. Słyszałam tez ze chłop sie od niej zawinął
  • Odpowiedz
@Akke: wgl Muminki podchodzą bardzo restrykcyjnie do wykorzystywania ich wizerunku. Jeżeli chciałbym zrobić w przedszkolu przedstawienie i uzyskać ich zgodę na to, to oprócz prośby o zgodę na skorzystanie z wizerunku Muminków, muszę wysłać zdjęcie każdej maskotki i dopiero po weryfikacji czy odpowiadają oryginałowi, mogę uzyskać zgodę na przedstawienie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jestembogaty: ej wyłącz mnie z tej modlitwy, mi niech nie wybacza ok? Ja mam go w sumie w dupie i mi nie zależy co on tam o mnie myśli ale jak tobie zależy żeby wybaczał to ja nie chcę być na liście tego sadysty.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zady_i_walety: bo już się urodził, jest dzieckiem/człowiekiem a nie nieświadomym, nie czującym bólu płodem.

cieszę się że mogłem Ci to wyjaśnić
  • Odpowiedz
@Zady_i_walety: nie do końca rozumiem pierwszego pytania - osobiście popieram całkowicie aborcję i uważam że może być legalna

brak pewności że się nie pomylił, ale ryzyko jest na tyle duże, że nie ma sensu ryzykować. Uważasz że lepiej urodzić niepełnosprawne dziecko, które jedyne co w życiu będzie robić to leżeć na łóżku podłączone do aparatury, niż usunąć płód, dzieki czemu rodzice wciąż bedą mogli się starać o dziecko, a na
  • Odpowiedz