Wpis z mikrobloga

@Hannahalla

Popieram obecność, niestety sam nie mogą wziąć udziału, ale czy na miejscu pana Roberta chciałbym się znaleźć na takim transparencie? Trochę granice smaku zostały przekroczone tak mi się wydaje i głównie, ze względu na pana Roberta ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AvantaR: robienie z POWAŻNEGO prostestu wojny na memy. No jestem pewien że to pomaga i osoby manifestujące są przez to traktowane na poważnie xD
Widze że jesteś zażartym białorycerzem w komentarzach więc w sumie na tym skończymy.
  • Odpowiedz
@Prowo: Nie, po prostu chodzę na protesty i nie widzę totalnie nic złego w tym, że na kilka tysięcy osób pojawi się kilka śmiesznych haseł. Ale spoko, jestem białorycerzykiem XD
  • Odpowiedz
@AvantaR: rozumiem że posiadanie wyobraźni pokonuje przeciętnego wykopka, ale redaktorzy pro-pisowskich mediów bardzo chętnie powyrywają wasze śmieszki z kontekstu a z (100 do 200 max) protestujących zrobią bande internetowych pajacy-intrygatntów którzy chcieli wywołać rozgłos.
I fajnie że osoby z tego portalu będą wiedziały że są tysiące protestujących z poważnymi przekonaniami, ale osoby które mają mało czasu i nie śledzą internetu w tv usłyszą że 200 protestujących zrobiło wojne na memy
  • Odpowiedz
@Prowo: No nie bądź śmieszny. Serio myślisz, że kilka memów na banerach zrobi różnicę w tym co pokaże TVP? Nie wiem czy jesteś trollem, czy po prostu jesteś tak głupi.
  • Odpowiedz
@AvantaR: akurat z was dwóch, jeśli ktoś ma być głupi to na pewno nie on
od 2015 roku wiele razy tvp pokazało na co ją stać, im więcej materiału tym dłuższy reportaż
ale spoko wklejajcie śmieszne obraski na transparenty i dawajcie plusy atencjuszkom, tylko potem nie płaczcie, że ludzie po oglądaniu wiadomości dali przyzwolenie władzy na pałowanie i większy lockdown po 1 listopada ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@AvantaR: Smieszkowanie, moim zdaniem, odwraca uwagę od sedna problemu i sprawia, ze protest staje się mniej poważny, a sprawa i cel są jak najbardziej poważne i na ich podstawie zmieni się życie wielu ludzi. Protest popieram, robienia sobie na nim żartów - nie.


@Desperated: To chyba tylko wypokowi eksperci uważają, że jest z tym problem. Wyśmianie przeciwnika to zdecydowanie lepsza taktyka niż smutne twarze szaroburej-polski.
  • Odpowiedz