Wpis z mikrobloga

Ok, załóżmy że aborcja jest legalna. Czyli: Kobieta ma możliwość wyboru, a facet? Mógł się decydować przed stosunkiem prawda? No to czemu Kobieta ma mieć możliwość wyboru czy chce dziecka a facet nie? Może nie uznać dziecka i nie płacić alimentów?

Już widzę jak te Julki lecą z Wami na protest w imieniu Waszych praw xD Białorycerze.

PS. Nie, nie jestem incelem, jestem racjonalistą.

#protest
  • 16
@Xtreme2007: Jak PiS przepchnie swoje chore fantazje, to nie będzie miał wyboru nikt – nawet jakbyś chciał tę decyzję podjąć razem z partnerką (co w większości normalnych relacji właśnie tak powinno wyglądać). Tak że super argument za tym, żeby mieć w dupie te protesty.
@Xtreme2007 hmmm nie wiem, niech pomyślę

Może dlatego, że to kobieta nosi w sobie płód przez 9 miesięcy ryzykując przy tym zdrowiem i życiem? To kobieta ma nudności, zaparcia, hemoroidy, próchnicę, cukrzycę ciążową, nadciśnienie, opuchnięte nogi i mnóstwo innych nieprzyjemnych dolegliwości?
@Xtreme2007 ma wybór, mógł nie wkładać - chyba wie skąd się biorą dzieci? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A serio, życie nie jest czarno białe i też nie wiem czy można całkowicie się zrzec rodzicielstwa tak, by nie płacić alimentów. Chociaż i tak w Polsce jest wielu ojców, którzy skutecznie uciekają przed alimentami całe życie i pozostają bezkarni, więc widać da się ¯_(ツ)_/¯
@whiteglove: XD kobieta tez ma podobny wybor - nie dac sobie wlozyc. To co? Problem rozwiazany? Zakazajumy kazdej formy aborcji? (moze z wyjatkiem gwaltu, bo tam rzeczywiscie ktos nie mial wyboru)

Czy danie mezczyznom równych praw jest az tak nie znosne dla Ciebie?