Wpis z mikrobloga

Pkt 2 został uznany za niezgodny z konstytucją przez szajkę udającą trybunał, ale pozostaje jeszcze pkt 1 tego samego artykułu ustawy o planowaniu rodziny...

Mam nadzieję, że lekarze będą z większą uwagą podchodzić do zdrowia kobiet i jeżeli przyszłej matce będzie grozić załamanie nerwowe, depresja albo inna psychiczna dolegliwość związana z noszeniem ciąży zdeformowanej czy genetycznie uszkodzonej, to będą uznawali to za przesłankę do jej przerwania.

#proaborcja #aborcja
FlasH - Pkt 2 został uznany za niezgodny z konstytucją przez szajkę udającą trybunał,...

źródło: comment_1603705061hoKXQ1zXItCXH2MMhTQpnM.jpg

Pobierz
  • 9
@FlasH: Zwłaszcza, że jak są wady typu brak czaszki, organy na wierzchu, to jak najbardziej zdrowie matki jest zagrożone (bez żadnego naginania rzeczywistości).
@FlasH antykoncepcja ma służyć, aby nie doszło do zapłodnienia i implantacji zarodka, aborcja to jest usunięcie płodu, to są dwa różne terminy
Nikt nie traktuje aborcji jako antykoncepcja, zobacz sobie ile w podobnym kraju pod względem populacji jest wykonywanych aborcji (patrz Hiszpania) a ile szacuje się zabiegów w Polsce (nie mam na myśli tych legalnych)

To że aborcja będzie legalna do 12tyg życia bez powodu nie sprawi, że osoby antyaborcyjne będą ja
@Fforrespectmidgets: lol... no #!$%@? śmieszne. dyskusja z gimbusami...

1. Skup się na czytaniu.
2. Szacunki nielegalnych aborcji są z dupy
3. Aborcja powinna być czymś ostatecznym. Rozluźnienie prawa spowoduje rozluźnienie zwyczajów. Po co pigułka, skoro jest skrobanka? W latach 90 skrobanka była czymś tak zwyczajnym jak wyrwanie bolącego zęba. Teraz ludzie nawet nie używają tego słowa.
4. Aborcja powinna być wyjściem ostatecznym, dlatego państwo powinno robić wszystko, żeby do niej nie