Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damw a guzik się znasz https://sjp.pl/żelbeton


@Kapitan_Marchewa: guzik to ty się znasz. To, że to słowo dopuszczalne jest w grach wcale nie zmienia faktu, że w budownictwie takiego słowa nie ma i uczą tego już na 1 roku budownictwa.
Jest żelbet (skrót) albo żelazobeton (pełna nazwa) i takich form używa się we wszystkich publikacjach, książkach i codziennym słownictwie. Żelbeton jest formą niepoprawną
  • Odpowiedz
to też każdy chłop na budowie ci powie


@Kapitan_Marchewa: i właśnie dlatego są tylko chłopami na budowie, a nie osobami, które projektują czy odpowiadają a budowę.
Gadać sobie możesz ile chcesz, ale nie zmienia to faktu, że ta forma nie jest poprawna. A gdybyś studiował budownictwo i upierał się przy tej nazwie, to by cię z tego kierunku już po pierwszym semestrze w------i. Tak samo jak i tych "chłopów z
  • Odpowiedz
dla mnie gardzisz ludzmi pracującymi i to właśnie napisałeś i zdania nie zmienię


@Kapitan_Marchewa: bardzo mi z tego powodu wszystko jedno - skoro już tak przekonany jesteś do tego, to raczej nic co napiszę/zrobię i tak twojego zdania nie zmieni.

Więc teraz mylisz się już w 2 kwestiach:
1. że żelbeton to poprawna forma
2. że gardzę ludźmi, którzy uczciwie pracują
  • Odpowiedz
mi też i to ja mam rację, i fakty to potwierdzają


@Kapitan_Marchewa: xD

Dobra już mi się nie chce więcej czasu marnować na próbę dyskusji z tobą. Bywaj zdrów mireczku. A na poczytanie jeszcze ci wyślę kilka książek i publikacji:
  • Odpowiedz
Lol kłucie się o jakaś literówkę żelbet a żelbeton. A nie macie racji słup w który wjechali jest że STRUNOBETONU, to dosyć nowa technologia w której w uproszczeniu formę zalewa się betonem naciągnięte i rozgrzane pręty stalowe. Dodatkowo słup taki jest pusty w środku. Są cholernie wytrzymałe . *Kiedyś renowką Clio uderzyliśmy w taki dachem, na szczescie dużo wolniej jechaliśmy. Na słupie nie było nawet ryski. @damw @Kapitan_Marchewa @userrrr
  • Odpowiedz
Nie pierwszy raz, nie ostatni, jeśli woess że ktoś lubi z---------ć starym złomem nie wsiadaj z nim, będzie wtedy tylko 1 ofiara
  • Odpowiedz