Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 603
1. Razem z kumplami z PiSu podpisz się pod wnioskiem do Trybunału Kulinarnego, który tylnymi drzwiami wprowadza w Polsce torturowanie kobiet.
2. Kuchta i spółka wydaje "wyrok" zgodny z oczekiwaniami.
3. Świętuj swój sukces na tłiterze.
4. Kobiety (i nie tylko) się wku..iły.
5. Słychać wycie? Znakomicie!
6. Albo jednak nie. O boże, o ku..a
7. Nawet twoi wyborcy uważają, że przegięliście pałe.
8. Rżnij głupa, że ty i twoi koledzy nie to mieliście na myśli.
9. Zaproś całą klasę polityczną do debat "Czy można torturować kobiety?" oraz "Czy jak dziecko umrze, to umrze i trudno?"

A takie śmieszne minionki miałeś w kadrze

#neuropa #protest #konfederacja #bekazpisu #bekazprawakow #konfedepis #polityka
Pobierz
źródło: comment_1603699063yMqEnfl6TsJUXbVUT0JTBy.jpg
  • 50
8. Rżnij głupa, że ty i twoi koledzy nie to mieliście na myśli.


@Soojin21: Ni #!$%@?, dawniej (np. kilka miesięcy temu) Korwin nawet miał wypowiedź o "potworkach" "nie ludziach". Strzelasz własną niewiedzą.
9. Zaproś całą klasę polityczną do debat "Czy można torturować kobiety?" oraz "Czy jak dziecko umrze, to umrze i trudno?"


@Soojin21: A to już totalnie poziom. Może jakbyś wiedział o co protestujesz, to byś... może nawet nie protestował?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@milymirek:

Korwin nawet miał wypowiedź o "potworkach" "nie ludziach". Strzelasz własną niewiedzą.


Mam w dupie co korwin mówił. Podpisał się pod wnioskiem o """"zbadanie"""" czy przesłanka embriopatologiczna do aborcji jest zgodna z konstytucją. Kuchta stwierdziła, że nie i z opublikowaniem """wyroku""" nie będzie można usuwać ciąży z tego powodu. Mam w dupie co korwin, dziambor i reszta cyrku mieli na myśli, zrobili to co zrobili i niech nie odku**iają teraz fikołków
@Soojin21: Ale jeśli to jest oparte o zasadę "moje ciało, moja sprawa" to do 12 tygodnia jej ciało, a po 12 tygodniu już nie jej ciało? Przecież to nadal w jej ciele się rozwija ten płód.
Ten argument jest inwalidą chyba. Co sądzisz?
No chyba że argument "to nie człowiek, nie przysługuje prawo do ochrony życia".

A jak do momentu zdolności do życia poza ciałem kobiety - czy wtedy musi donosić,
@milymirek: tak, korwin miał taką wypowiedź.

A mentzen, braun, bosak, sośnierz, dziambor mieli wypowiedzi w których jasno mówią, że są za całkowitym zakazem aborcji. Co więcej, każdy z posłów konfy podpisał się pod ustawą Kai płodek, zakazującą aborcji całkowicie. Każdy z nich to poparł - czyli nie wiedzą co popierają czy ich poglądy w ciągu pół roku robią fikołek? Korwin też się pod tym podpisał