Wpis z mikrobloga

Dziewczyny mają teraz taki problem, że z-----y od góry do dołu wszystkie dotychczasowe protesty i protestujące grupy. Górnicy, lekarze, nauczyciele, kibole, taksówkarze, wszystkim się obrywało. Tańczyły same ze sobą w swoim kolorowym i bezproblemowym świecie, a kto podnosił jakiś hałas, ten był oszołomem, którego należało bezwzględnie pałować.
Dziś same potrzebują pomocy ze strony społeczeństwa, ale nie mają już do kogo się odezwać.
#protest #aborcja #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś same potrzebują pomocy ze strony społeczeństwa, ale nie mają już do kogo się odezwać.


@MarcinBachleda: i co tam jeszcze u was słychać w alternatywnej rzeczywistości, bo u nas do protestów dołączyło od c---a różnych ludzi i grup społecznych w tym np. kibole i rolnicy na traktorach xD
  • Odpowiedz
@MarcinBachleda: mam wrażenie że w trollowni macie przykaz rzucać gównem na prawo i lewo i czekacie co się przyklei żeby wałkować to przez następny tydzień xD miłego dnia w pracy.
  • Odpowiedz
@dqdq1: jedyne co się zgadza w tej wypowiedzi, to że faktycznie jestem teraz w pracy. Innej niż myślisz, z innymi zadaniami i będę przez następny tydzień skupiał się na innych rzeczach, ale to jedno jest faktem: jestem w pracy.
  • Odpowiedz