Wpis z mikrobloga

gdzie najlepiej s--------ć przed długami i jaki kraj wybrać? miał ktoś może jakiegoś znajomego który wyjechał na stałe za granicę przez długi? mam jakieś 50k długów przez h----d i chciałbym zacząć życie od nowa ale nie w Polsce, męczy mnie ten kraj, każda nowa robota, żywnie znienawidziłem ten kaczy k------ł tylko rodzina mnie tu trzyma ale już jestem tak zdesperowany że muszę coś zmienić...
#feels #dlugi #depresja
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sunriser90: jeżeli problemem jest dla ciebie 50k które sam przejechałeś to zgadzam się z @cotusiewpisuje: i nikt nie mówi, że tyle wydaje się w tydzień.

Idź typie na leczenie do ośrodka zamkniętego jak serio chcesz się od tego uwolnić, inaczej to są działania pozorowane.
  • Odpowiedz
@cotusiewpisuje: i co mam ci teraz bić brawa że wstajesz o tej godzinie?, ja też wstaje o 5 i z---------m fizycznie tylko mam r-------ą psyche, moje pytania są czysto teoretyczne a ty się spinasz jakbym ci w nocy z-----ł pół majątku na który codziennie musisz wstawać o 4.30, jesteś typowym polskim bulgotem także daruj sobie twoje wywody ;)
  • Odpowiedz
@sunriser90: poczytaj o opcji upadłości konsumenckiej i skonsultuj się z jakimś prawnikiem (pierwsza porada zwykle za free). są kancelarie zajmujące się zawodowo oddłużaniem. ja mam kilkakrotnie większy dług od Ciebie również spowodowany uzależnieniem i nie uciekam, tylko walczę. :) pozdrawiam i powodzenia!
  • Odpowiedz
@wacek901: swego czasu żałuje że nie zostałem w Szwecji, od czerwca tego roku byłem miesiąc na zbiorach w południowej Szwecji i w międzyczasie siedzenia tam znalazłem sobie na olxie drugą robotę gdzieś pod Jönköping i byłem zgadany telefonicznie już że po zbiorach przyjadę ale tam się tak wkręciłem grubo w granie że zdążyłem się zadłużyć dużo bardziej niż bym w pl siedział bo nie miałem żadnej kontroli, sam miałem pokój
  • Odpowiedz