Wpis z mikrobloga

Jako, że moderacja łapie się każdego chwytu by wywalić wpisy nieodpowiadające aktualniej linii programowej portalu to pozwoliłem sobie zastąpić wszystkie niecenzuralne słowa słowem [zboże], bo jak wiadomo niecenzuralne słowa są dozwolone na tym portalu tylko gdy wyzywa się PISowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedno mnie w tym wszystkim bawi. Wykopki, które narzekają na tematy zastępcze, a tymczasem Kaczyński rzucił im tak tłustą kiełbasę że dławią się nią od 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[Zboże] ze zdychającą gospodarką, [zboże] że zaraz straca prace, ważne że Kaczyński zakazał 1000 aborcji rocznie bo tyle się ich w Polsce wykonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikogo nie obchodziły wcześniejsze [zboże] rządu, nikt nie wychodził na ulice gdy podwyższali podatki, przekupywali waszymi pieniędzmi swoich wyborców, Sasin [zboże] 70 milionów a w TVP mówili, że jest zajezbożyście. Nawet mi was nie żal.


#bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #moderacjacontent #aborcja #protest
L.....e - Jako, że moderacja łapie się każdego chwytu by wywalić wpisy nieodpowiadają...

źródło: comment_1603645543tNpuEMIiolCUtLeEMc69ig.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@kubulek Najpierw lewactwo krytykuje protesty przeciw plandemii. A potem sami gwałcą swoją logikę i robią wg nich koronaparty na ulicy.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: no zajebisty temat zastępczy, dla mnie na równi z resztą albo i gorzej bo gospodarka? Zarobie tak czy inaczej tutaj wieloletni kompromis został zabrany przez mniejszość. Ponoć lewacy chcą narzucać większości prawa będąc w mniejszość, jak widać katoliban to to samo co lewacy
  • Odpowiedz