Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyborców konfy, na kogo teraz będziecie głosować?
Przed wyborami kilka razy brałem udział lub czytałem wszelkie dyskusję czy na wykopie czy gdzie indziej, pamiętam jak niektórzy przekonywali mnie tutaj do głosowania na konfederację i jak wyzywano od debili ludzi którzy powiedzieli że #!$%@?ą te wybory, bo nie ma na kogo głosować.
Żeby wybierać te ugrupowania które są najbliższe naszemu światopoglądowi, mimo że nie zgadzamy się z pewnymi kwestiami...

No to teraz już na prawdę nie ma na kogo głosować XDD

Z perspektywy człowieka który chce mieć proste gospodarczo państwo z niskimi podatkami i bez rozpasanego socjalu, ale zarazem bez zamordyzmu i katolickiej dyktatury i #!$%@? się w każdy aspekt życia, to jedyne co można zrobić to kupić bilet i stąd #!$%@?ć.

Jeszcze chyba nigdy nie czułem się tak zwiedzony tym co wyprawiają ludzie na których głosowałem.
Mam nadzieje że konfederacja dostaje z całej polski info jacy ludzie są na nich #!$%@?, jak sondaże lecą im na mordę, i może się opamiętają i wycofają ze tej głupoty którą zrobili. Kompromis aborcyjny to było jedno z niewielu praw które jako tako w tym państwie zadowalało większość społeczeństwa i którego nie należało ruszać.
#konfederacja #protest #aborcja #4konserwy #neuropa #polityka
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Heroina340: Nie będę uczestniczył w tym cyrku. Będę dalej robił swoje, a jak już będzie na prawdę źle, pozostaje emigracja. A co do wyborców konfederacji co się teraz odwracają to jesteście ignorantami, dobrze wiedzieliscie jakie mają poglądy dla aborcji. Idiokracja będzie trwała nadal, bo wybór partii będzie zależał od aborcji, lgbt, etc. Taki jest priorytet wyborców, więc o co chodzi. Pamięć złotej rybki, gdzie wyborcy po zarzekali się że nie
  • Odpowiedz
@Heroina340: na najmniejsze zło czyli PSL ¯\_(ツ)_/¯ Ta partia, która przed laty była na dnie listy moich wyborów teraz jest na szczycie. Ale zawsze mieli rigcz i nie było im dane jeszcze rządzić samodzielnie, jedynie w koalicji. No bo co z konkurencją? PIS niech #!$%@?, PO rządziło 8 lat i nie zrobili nic a i afer było sporo, lewica niech #!$%@? z Biedroniami, LGBT i 70% podatkiem dla najbogatszych, konfederacja
  • Odpowiedz
  • 1
@Heroina340 Na pewno kogoś z partii KORWiN.

Kompromis aborcyjny to było jedno z niewielu praw które jako tako w tym państwie zadowalało większość społeczeństwa i którego nie należało ruszać.

Nie było go od kiedy SLD go złamało. Wahadło zaczęło się przechylać, bo TK w 1997 r. dał do zrozumienia, że jest on niekonstytucyjny.
  • Odpowiedz
Pytanie do wyborców konfy, na kogo teraz będziecie głosować?


@Heroina340: Chyba zapomniałeś, że piszesz o Konfie. To jest bardziej sekta niż ugrupowanie. Członkowie konfy mogą promować szurowskie bzdury antyszczepionkowe, anty5G, jakieś idiotyzmy plandemiczne a fanboje i tak będą zachwyceni i będą tłumaczyć lewakom, co tak naprawdę guru miał na myśli.

Nawet jeśli te zamordystyczne PiS-owskie pomysły może nie odpowiadają części z elektoratu, kilka dni i jakoś je przełkną. "No bo
  • Odpowiedz