Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
Nie zagłosuje już na #konfederacja
Poparłem ich do parlamentu europejskiego, oraz do sejmu. Nie głosowałem na bosaka bo to nie moja bajka - katotlib który rozdaewlby pieniądze równie chętnie jak PiS, czy utrzymał zakaz handlu.
Miałem naprawdę duża cierpliwość do nich i wiele wybaczalem nie widząc po prostu alternatywy i rozumie że to jest ruch łączący wiele środowisk.
Od poparcia protestów górników byli u mnie na cenzurowanym. Poparciu grupy która jest największym szkodnikiem dla naszego kraju od dziesięcioleci.
To, że przyczynili się do całkowitego zakazu aborcji to już jednak całkowite przegięcie. Nie będę tłumaczył dlaczego bo każdy inteligentny człowiek to wie, jak i wie, pomijając ludzkie dramaty jak bardzo przed to zmniejszy się dzietność bo ludzie nie będą chcieli grać w genetyczna ruletkę i jak mocno podatnik po dupie dostanie na zasiłki i opiekę nad porzuconymi takimi dziećmi.

Tak więc choćby mentzen przez rok robił sensowne materiały, choćby dziambor czy wilk pisali z rigcz - mogą #!$%@?ć, bo nie zdają sobie sprawy jak wi ołów krzywdę zrobili ludziom.

Teraz możecie mnie wyzywac od lewaków, mam to gdzieś.
#korwin #oswiadczenie #wybory
  • 23
@ziemba1 W polityce jestem od 20 lat kolego, Konfederacja to nie tyle co samobojcy co zwykli idioci. Korwin swoje powie i wylądują pod progiem i sie rozsypią. Naturalna kolej rzeczy kazdej tego typu partii. Za to ty wygladasz na osobe ktora w polityce jest moze z 5-10 lat xD Naprawde gowno wiesz ale to normalne, przekonasz sie za parę lat jak juz Konfa wyleci z sejmu.
@Eoon: niby jestes taki obeznany w polityce a nie wiesz podstawowej rzeczy ze w polityce nic jest pewne, nawet jutro a ten juz przewiduje co bedzie przy nastepnych wyborach wiec swoje prognozy mozesz sobie wsadzic tam skad je wyjałeś czyli z dupy, konfederacja nie jest niezniszczalnym bytem i tak jak wszystko kiedys sie rozpadnie, taka kolej rzeczy, ja przynajmniej moge byc dumny ze bronilem swoich przekonian i nigdy nie sprzedalem sie