Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
  • 29
659 997 + 126 = 660 123

Jeden z najprzyjemniejszych wypadów tej jesieni. Cel: kopalnia soli w Kłodawie.

Był #wmordewind , potem wiatr w plecy; była farma wiatrowa, krówki, a przede wszystkim - puste, gminne, a przede wszystkim asfaltowe drożyny.
Z wypadu zapamiętałem wyjątkowo dwie rzeczy:
- kamienistą (kamienie wielkości piłki ręcznej), kilkukilometrową wiejską drogę, kończącą się trzema psami. Myślałem, że to przybłędy, ale jak zza winkla wychylił się pan i powitał mnie swojskim "dzień dobry", zwątpiłem. Podróżnicy tagu - znacie jakieś skuteczne, nieinwazyjne metody odpędzenia czworonogów?
- dwie panie z Kutna, które na trasie Kuczków - Kutno szły pod ramię pasem dla pieszych. Zadzwoniłem dzwonkiem poinformować waszmości, aby ostrzec, że nadjeżdżam pasem rowerowym. Odsunęły się, a i owszem, za co posłałem im ciepłe "dziękuję". W odpowiedzi otrzymałem to, co następuje: "WARIAT! ROWEREM TO PO ASFALCIE SIĘ JEDZIE, A NIE PO CHODNIKU!" Chwilę potem jedna z koleżanek sprowadziła drugą na drogę właściwego myślenia, niemniej dziwnie było usłyszeć uwagę dot. przepisowej jazdy. Taki smaczek.

Życzę każdemu takiej jesieni, jaką mamy w ten weekend. ()

#rowerowyrownik #ruszgostynin #ruszkutno

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
0.....2 - 659 997 + 126 = 660 123

Jeden z najprzyjemniejszych wypadów tej jesieni....

źródło: comment_1603615985lVXCxnnfwyB7GX2FPrZEUM.jpg

Pobierz
  • 6
Podróżnicy tagu - znacie jakieś skuteczne, nieinwazyjne metody odpędzenia czworonogów?


@0twierac2: Pieseły to najlepsze real life interwały ever :D. Prawie w każdej polskiej wsi :D.
Podróżnicy tagu - znacie jakieś skuteczne, nieinwazyjne metody odpędzenia czworonogów?

Pieseły to najlepsze real life interwały ever :D. Prawie w każdej polskiej wsi :D.


@0twierac2: @uysy: Najgorsza możliwa metoda, im szybciej uciekasz, tym szybciej i dłużej gonią :) Ja robię odwrotnie, zwalniam, coś do nich mówię, lub krzyknę w ostateczności, w 90% przestają od razu gonić, albo chociaż trzymają dystans.