Wpis z mikrobloga

@wiecznylowcaumyslow: Ja nie jestem lewakiem z neuropy żeby działać #60groszyzawpis. Ja tylko stwierdziłem fakty. Ta sama Lewica jeszcze nie dawno śmiała się z Konfederacji, że nie może ona złożyć nawet ustawy, a teraz ją obwiniają (zamiast siebie) o zmianę jednego z najtrudniejszych praw xD

Większych fikołkarzy niż lewica nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Back_Space: aaa o to ci chodzi, myślałem że chodzi Ci o Lewicę jako obecne koło w parlamencie xD

no nieźle, nieźle. nie wiem do końca czemu jako konfederaci tak rękami i nogami się bronicie i zwalacie winę na innych jak całkowity zakaz aborcji to coś co łączy cały klub konfy, powinniście być dumni tak jak Bosak, że coś takiego się teraz stało, trochę nie łapię xD
  • Odpowiedz
i zwalacie winę na innych jak całkowity zakaz aborcji


@yahoomlody: Co to znaczy "zwalacie winę na innych", sugerujesz że 11-osobowe koło, które nie może nawet złożyć własnej ustawy pod głosowanie, jest winne zmiany najtrudniejszego do zmiany prawa? xDDDDDD

To Lewica zwala winę na innych, mimo że jest razem z PiSem odpowiedzialna za zaostrzenie aborcji.
  • Odpowiedz
@Back_Space: no winne nie, ale podpisało się pod papierami do rozpatrzenia tego, więc w pewien sposób się przyczyniło, więc jak najbardziej powinno być zadowolone, że po części się do tego przyczynili i bardzo ważny element swojego programu zostaje spełniony
  • Odpowiedz