Wpis z mikrobloga

@Zagmadfany2: W sumie racja. To musze go oznaczac róznymi negatywnymi tagami, bo dzisiaj mial dzien do #!$%@? bzdur takich jak, ze przy rzuceniu picia potrzebny jest fart, albo ze nie wie dlaczego przestal pic. Jak mozna nie wiedziec? Dobrze wie, albo na prawde jest taki jak go tu czesto okreslaja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SVETER: Chorowałam wiele razy, bo mam zwalone zatoki i często łaziłam po dworze w zbyt lekkich ubraniach, choroby mi się wielokrotnie przekładały na niemal zanik powonienia i odczuwania smaku, ale w parze z katarem - trzy tygodnie temu jednak rzeczywiście straciłam węch i smak bez kataru (dopiero dzisiaj coś poczułam, ostrzejszy sos), atak kaszlu - raz na godzinę, trochę plecy pobolały, najbardziej chyba odczułam to w rejonie oczu. To było/jest raczej
@Nowy102: @SVETER: Teraz jestem mocno osłabiony. Mam takie dziwne uczucie, jakbym był ciężki i ciągnie mnie grawitacja w kierunku ziemi, dziwne ale nie żartuję. Wczoraj wchodziłem na 4 piętro i musiałem po drodze zrobić dwie przerwy a mimo to po wejściu byłem wykończony a nogi bolały, tak jakbym zrobił 25 lat temu trening na czworogłowy na kreatynie. Trochę to martwi. Ogólnie porównując do tego co można zobaczyć w tv, to