Wpis z mikrobloga

Dodaję jeszcze raz, bo @Nox_ nie lubi prawdy i starą sowiecką metodą z pomocą moderacji usuwa ¯\(ツ)_/¯

Oho, a teraz rozpoczyna się festiwal oczerniania ze strony @johny-kalesonny i całej #neuropa (notabene dał mnie na czarno, mimo że nigdy z nim nie rozmawiałem) i próba WMÓWIENIA jakoby "Dziambor zmienił zdanie" / "narracja się zmieniła" / "kręgosłup połamany" ect., mimo iż dobrze wiedzą, że Dziambor NIGDY nie był za zakazem aborcji w przypadku wad letalnych, czyli nieodwracalnych wad płodu (słynne pływające mózgi).

Neuropa dobrze wie, że Dziambor nigdy nie poparłby zakazu aborcji w przypadku pływających mózgów i tym podobnych (i że popiera on jedynie zakaz aborcji eugenicznej, czyli takich rzeczy jak np. zespół Downa). Ale Neuropa jednocześnie dobrze wie, że Dziambor jest potężną bronią Konfederacji i Partii Wolność w oraniu ich złodziejskiego, komunistycznego i popieranego przez PiS programu - dlatego teraz w ramach desperacji zrobią wszystko by tego człowieka OCZERNIĆ i próbować wmówić, że on "zawsze był za pełnym zakazem aborcji, a teraz zmienia zdanie" xD

Tak samo było z Mentzenem - Lewactwo dobrze wie, że Mentzen ora jak miłosierny, więc skoro nie mogli go pokonać na argumenty, to próbowali oczernić go manipulacjami n/t jego "Piątki". Sorry, ale z Mentzenem wam nie wyszło, więc teraz z Dziamborem wam tym bardziej nie wyjdzie ¯\
(ツ)_/¯

#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropis #konfederacja #4konserwy #aborcja #protest #bekazprawakow (nope)
B.....e - Dodaję jeszcze raz, bo @Nox nie lubi prawdy i starą sowiecką metodą z pomoc...

źródło: comment_1603553384xbWRuy7YjwqftOe3SpFqVD.jpg

Pobierz
  • 64
@kksu: No mi napisal cos w stylu "mocne słowa jak na osobe z braunem na profilowym"
a jak byla "dyskusja" o Sośnierzu, jak wstawilem sensowna wypowiedz tego posla, to jedyne co od niego uzyskalem to odpowiedz gdzie zadowolony wyłapał tylko słowo eurokomunizm i juz skakał ze szczescia "oesu komunism" i ze "xD" bo inaczej sie tego nie da skomentowac
¯\_(ツ)_/¯
@Back_Space: Dziambor w dniu ogłoszenia wyroku: JUHU BRAWO WYGRAŁO ŻYCIE.
Dziambor po dwóch dniach protestów i bycia #!$%@? w Internecie: Ale yyyy nam w tym wniosku to chodziło tylko o yyy wady letalne.

To prawica walnęła fikoła określając wady nieletalne aborcją eugeniczną gdy tak naprawdę dotyczy ona również wad letalnych. Przy okazji robiąc całą kampanie że przecież nie wolno zabijać dzieci z zespołem Downa. Teraz gdy całkowicie zakazano aborcji z powodu