Wpis z mikrobloga

Ten po środku w koszuli to facet, którego zdaniem lewicy należało zamordować, gdy był młodszy, w celu skrócenia mu cierpień.


Ten po środku to facet, który jako małe dziecko podjął próbę samobójczą. Jego dzieciństwo było pasmem cierpień, pytań "czemu", pytań o sens własnego życia, i - a jakże - ciągłego znęcania ze strony rówieśników. Jego dzieciństwo było piekłem.

“I challenged God. I said, ‘God, I know that I’m a sinner. I know that I won’t probably have peace until You’re in my heart. But I will not let You in my heart until You answer me, why? Why did you take my arms and legs? Why didn’t You give me what everybody else has? God, until You answer me that question, I will not serve You.’


why? for tha luls xd

W końcu udało mu się zostać tym, kim jest dzisiaj. Brawo. Szkoda, że tylko jemu. Że reszta dzieci dalej cierpi. Ale to już prawaków nie obchodzi, bo mają swój dowód.

https://www.wykop.pl/wpis/52970585/protest-aborcja-ten-po-srodku-w-koszuli-to-facet-k/
#protest #aborcja #bekazkatoli
Pobierz N....._ - > Ten po środku w koszuli to facet, którego zdaniem lewicy należało zamordo...
źródło: comment_1603541187MRZXNZgHqeONEKrWLbQxMp.jpg
  • 19
@Nokate_: To prawda, żadna ze stron nie jest święta, jednak wydaje mi się, ze środowiska prawicowe, a zwłaszcza te mocno związane z religia, szczególnie upodobały sobie ten sposób „argumentacji”...
@Nokate_: Byłam kiedyś na jego wykładzie. Faktycznie jego życie nie wyglądało kolorowo. Zmotywował go do działania woźny w szkole, który chętnie słuchał jego opowiadań
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nokate_: nikt nikogo nie zmusza, nie zmuszał i nie będzie zmuszał do aborcji, więc Nick Vujicić i tak by się urodził. Gość po prostu znalazł niszę jako trener personalny, trochę rakowy, ale wstrzelił się w czasy. Jakby się urodził 10 lat wcześniej to pewnie by się jakoś rzucił pod pociąg.