Wpis z mikrobloga

@megawatt: Jełopie, właśnie to przegłosowali. Foliarze, ja #!$%@?ę, ten rząd szczuje jednego na drugiego, ślepy jesteś? Ty masz #!$%@? czarny strecz na ryju, ja przezroczysty i mogę być nawet foliarzem, czy cokolwiek tam sobie powiesz. Temat aborcji zakryty przeglosowaniem przymusowych szczepień, wyłącz ten telewizor.
folia Ci się zsunęła, nie ma żadnych obowiązkowych szczepień na COVID


@megawatt: przykro mi ale wlasnie wprowadzaja ustawe ktoa wprowadza takowe - a jak sie nie zgodzisz to moga uzyc sily. W takim fajnym panstwie zyjesz-moze czas zsunac folie i zapoznac sie z faktami?
Jełopie, właśnie to przegłosowali. Foliarze, ja #!$%@?ę, ten rząd szczuje jednego na drugiego, ślepy jesteś? Ty masz #!$%@? czarny strecz na ryju, ja przezroczysty i mogę być nawet foliarzem, czy cokolwiek tam sobie powiesz. Temat aborcji zakryty przeglosowaniem przymusowych szczepień, wyłącz ten telewizor.


@Tomson94:

przykro mi ale wlasnie wprowadzaja ustawe ktoa wprowadza takowe - a jak sie nie zgodzisz to moga uzyc sily.


@gorzki99:

wam też folia się zsuwa, od
Nie wiem czy Ty nie widzisz, ale Ci "foliarze" i Ci #!$%@? co w to wierzą gryzą się po piętach, kwestia czasu aż dostaniesz lub ja dostanę pala przez głowę.
będzie wojna domowa.


@Tomson94: mówiłem, że folia

gościu, nikt nie ma takich mocy przerobowych żeby wyprodukować niezbędna ilość szczepionek

Less than half the UK population can expect to be vaccinated against coronavirus, the head of the government’s vaccine task force has said in an attempt to clear up the public’s “misguided” perception of the programme’s aim.

Kate Bingham told the Financial Times that vaccinating everyone in the country was “not going
@megawatt: jestes serio tak niekumaty czy tylko udajesz?

"W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi wprowadza się następujące zmiany: […] w art. 46 b a) pkt 4. otrzymuje brzmienie: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie”, b) po pkt 4 dodaje się pkt 4a w brzmieniu: „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i
@megawatt: Ja jestem folia, a Ty jesteś debil, inaczej Cię nazwać nie można. Widzisz o co My się spieramy? Ja Cię obrażam i Ty robisz to samo. Szczuja nas na siebie. Jeszcze za jakiś czas wrócisz tu i grzecznie przeprosisz.
Widzisz o co My się spieramy?


@Tomson94: tak, o to że twierdzisz że wybuchnie wojna domowa bo będą siłą szczepić całą populację hipotetyczną szczepionką o której wiemy, że jak zostanie wynaleziona to będzie jej brakować

Obowiazek SZCZEPIEN wprowadza dopiero nowelizacja ktora jest procedowana


@gorzki99: to rzućmy okiem na podstawie tekstu ogłoszonego (w 2008 r.)
Art. 5.
1. Osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane na
zasadach określonych w ustawie
@megawatt: 2) osoby lub grupy osób obowiązane do poddawania się obowiązkowym
szczepieniom ochronnym przeciw chorobom zakaźnym, wiek i inne okoliczności stanowiące przesłankę do nałożenia obowiązku szczepień ochronnych na te osoby,

masz racje - starczy ze minister wlasciwy okresli "WSZYSCY" i jestesmy w czarnej dupie.
Jesli tak bedzie a ludzie nie wyjda na ulice to juz bede w 100% pewien ze nie ma ratunku dla tego narodu (narazie jestem pewien w 90%)
Hipotetyczna sytuacja- mocne foliarstwo mode on:

Wymyslilem se szczepionke w 3 miesiace - daje "ministrowi wlasciwemu" w lape (a niech to bedzie jeszcze moj kumpel) i mam zbyt na 38 milionow dawek - zyc nie umierac (nawet nie trzeba bronia handlowac). A wtopy nie bedzie bo wczesniej wprowadzono ustawe ktora zwalnia z odpowiedialnosci zarowno mnie jako producenta ta i rzad i lekarzy. Kutfa wystarczy zwykla sol fizjologiczna nazwac szczepionka i sukces finansowy