Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oczywiście że jestem również #!$%@? decyzjami rządu od dawien dawna, teraz ta ustawa o aborcji to już w ogóle dolała oliwy do ognia i również jestem jej przeciwny. Natomiast dziś spotykam się z rodziną i nie wiem jakie są ich reakcje, więc chciałbym zebrać wszystkie argumenty które potwierdzą moje #!$%@? w jednym miejscu. Żebym mógł w ferworze walki zajrzeć tutaj po pomoc. Proszę o wpisy :) #protest #aborcja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestem_legenda: Najprościej odnośnie TK - jeśli religia ci na coś nie pozwala to tego nie robisz.

Pomysł z aborcją po gwałcie już w ogóle zbliża nas do bycia katolickim odpowiednikiem Maroka czy Afganistanu. Co następne? Małżeństwo z gwałcicielem w celu zapewnienia "normalnego" wychowania dziecku? No, skoro ułaskawia się pedofili to wszystko możliwe...
  • Odpowiedz
@jestem_legenda: Najprościej powiedz, ze jakby Ci się urodziło dziecko, nad którym trzeba do końca jego życia się opiekować 24h na dobę to czy się nim beda zajmować kiedy ty będziesz w pracy do czasu twojej emerytury. I czy to humanitarne żeby kobieta czekała na dziecko 9mcy, które urodzi się martwe lub umrze po krótkim czasie?
  • Odpowiedz