Wpis z mikrobloga

Rolników dużo odpuści, dla większości z nich bozia jest na pierwszym miejscu więc nie będą mogli maszerować razem z lewicą.


@Ghuthek: odróżniaj "rolników" (ludzi z 1 hektarem którzy mają je bo krus i dopłaty a tak naprawdę robią gdzieś na czarno/dostają kasę od dzieci z UK/żyją z pomocy społecznej) od rolników (czyli normalnych przedsiębiorców).

Prawdziwych rolników jest w Polsce kilka procent i nie głosują w większości na PIS, tylko na PSL.
rolników jest w Polsce kilka procent i nie głosują w większości na PIS, tylko na PSL


@tell_me_more: Powiedz, że żartujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież od czasów Sawickiego PSL po wsze czasy jest skreślony wśród rolników. Trzyma się tylko dzięki mieszkańcom wsi którzy mają peeselowców w rodzinie
@Ghuthek ci płacą za głoszenie takich teorii? Bo takie farmazony pleciesz, ze szkoda słuchać. Może sam dołącz do protestów a nie tu nadajesz o poglądach, siedząc w piwnicy nic nie zmienisz
@frrans: przecież rolnicy mają wszystkich w dupie. Teraz zwracają uwagę jak się protesty mogą im przydać.
@tell_me_more: taaak przedsiębiorcy pełną gębą... Widziałeś protest w Wielkopolsce? Blokowanie drogi krajowej i palenie opon. Im się mentalność nie zmieniła od czasów Leppera.

Nie mówię że nie ma rolnikow-przedsiebiorców ale oni raczek nie tracą czasu nas protesty
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Otwórzmy wszystko - A potem 30k przypadków wirusa dziennie

@Lwke: pokażesz badania że na basenach, siłowniach i w restauracjach jest nadmierne roznoszenie wirusa? Bo rząd przyznaje że takich badań nie ma i zamyka na chybił trafił.
@CytrynowySorbet nigdy nie pipieralwm polityki rządu, ale to, że władza nie potrafi sobie poradzić z problemem nie oznacza, że społeczeństwo może je ignorować - Wręcz przeciwnie. Nieudolność władzy sprawia że powinniśmy być jeszcze bardziej ostrożni
Nieudolność władzy sprawia że powinniśmy być jeszcze bardziej ostrożni


@Lwke: być ostrożnym, z zamykać wszystko na lewo i prawo na oślep niszczącc przy tym życie i biznesy tysięcy ludzi, to dwie różne sprawy. Da się być ostrożnym i chodzić na siłownie, a potem do restauracji.
@tell_me_more: broń boże. Już prędzej na odwrót. Chodziło mi o to że jak ktoś ma naprawdę duże gospodarstwo/przedsiębiorstwo to nie chodzi na protesty tylko wysyła płotki
@frrans: Żaden mężczyzn, a tym bardziej policjant nie powinien podnosić ręki na kobietę.

Co ja przeczytałem xDD.

Już sobie wyobraziłem taką sytuacje:

*Zatrzymanie kobiety która kogoś zamordowała*

-Policja gleba, gleba, gleba #!$%@?.
-Nie
-Okay, to pani pójdzie z nami
-Nie
-Proszę panią bardzo ładnie, pójdzie pani z nami.
-Nie
-Ok, chłopaki spadamy, a pani niech przyjdzie do aresztu.

XDDD

Ja rozumiem fixacje antypolicyjne, #!$%@?ć psy i te sprawy, jednak niektórzy to
@Ghuthek: Szkoda tylko ze od kiedy o tyk była mowa to strajk przeciwko władzy środowiska feministyczne przerobiony na strajki o ucisku kobiet, z klasycznym kwiii jak to nam złe, ale tylko nam i przy okazji to zawsze byliśmy ofiarami kwii.
Wiec słusznie się rolnicy od tego odcinają.