Wpis z mikrobloga

WSZYSCY protestujący w całej Polsce to sa psy na smyczy, a pis to obcy wchodzący na ich teren.
Szczekają, skaczą ale i tak gówno zrobią bo #!$%@? potrafią.
Dopóki tacy ludzi jak Schetyna, Budka, Kaczynski, Biedroń,Petru,Lubaner będą znaczyć w polskiej polityce to będziemy dziurą w dupie, ktora nic z nikim nie może wygrać. Bo sterowani ludzie będą głosować na jakąś Nowoczesna,Razem,Kukiz,Platformę.

#protest #aborcja
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lubie_piwo: rozwiązana w 2019. Jak ma odejść z polityki jak w niej nie jest?


Bosak? Jest na scenie politycznej 15 lat. I co osiągnął w tym czasie?

@krytyk__wartosciujacy Nic bo nie byl nigdy główna twarzą jakiegoś projektu.
Wcześniej Partia Polskich Rodzin, z którą
  • Odpowiedz
  • 0
@krytyk__wartosciujacy Sam sobie strzeliłem w kolano, ale poprawiłem ze nie miał władzy w rękach. Teraz wystartował jako kandydat na prezydenta i sie pokazal.
W RMF FM słyszałem, że Kidawa-Blonska wydała najwięcej na kampanie. A skończyła jako zero.
Teraz Konfederacja czy inne ugrupowanie prawicowe musi samozbudowac twarz by nie być porównanym z pisem. Także nie potrzeba skrajności w Polsce, lecz centrum takiej mediacji, której brakuje od 30lat w rządzie..
  • Odpowiedz
@lubie_piwo: wiesz, Kidawa to inna historia. Taka ciepła babcia w innych okolicznościach (nie pandemicznych) miała duże szanse, poważnie - widziałem jakieś nagranie ze spotkania wyborczego, gdzie z klasą i kulturką #!$%@?ła chamskiego pisiora w części pytań z sali

Babka wezwała do bojkotu, ale kontrkandydaci w styli Kotłowni i Tygrysa poczuli, że coś mogą ugrać.
W wyniki w stylu 2% w sondażach to chyba tylko widzowie publicznych mediów brali na poważnie.
  • Odpowiedz