Wpis z mikrobloga

@LuxEtClamabunt powiem tak, jest to projekt antyfeministyczny, bo mężczyźni jak zwykle mają pretekst, żeby nie brać odpowiedzialności. A że w kwestiach innych jesteś przeciwnikiem feminizmu, no to świadczy tylko o tym, że masz taki światopogląd w najgorszym wydaniu, czyli japa Polko do kuchni, a teraz ruchanie , ale nie martw się potem się wyskrobie...
japa Polko do kuchni, a teraz ruchanie , ale nie martw się potem się wyskrobie


@Przepoczwarzenie: Absolutnie tak nie myślę. Jestem przeciwny feminizmowi w dzisiejszej postaci ponieważ jest on szkodliwy. Przez lata wypracowano, że są rzeczy do których lepiej nadają się mężczyźni a do innych kobiety.
Przykładowo mężczyźni lepiej nadają się do zarządzania czy do pracy fizycznej, a kobiety statystycznie są lepszymi arytstkami i lepszymi opiekunkami. Mężczyźni i kobiety mają też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LuxEtClamabunt: bo feminizm =/= feminizm

Ogólnie cała idea feminizmu w takim kraju jak Polska wyczerpana była do wczoraj. Wszystkie przejawy feminizmu były oderwane od rzeczywistości, bo nierówność płac to fikcja, a przywileje kobiet są wielokrotnie wyższe w społeczeństwie polskim niż mężczyzn. Do wczoraj. Dzisiaj znowu feminizm - taki prawdziwy o walce kobiet z dyskryminacją i brakiem poszanowania godności człowieka - ma rację bytu.
@eMWu12: dobrze wiesz co miałem na myśli. Chodzi o sytuację gdzie umrze matka razem z dzieckiem kiedy można było zapobiec chociaż jednej śmierci.
Zastanawiam sie tez co jest gorsze - śmierć czy urodzenie ciężko chorego,niedorozwiniętego dziecka, którego trzeba niańczyć do końca życia. Tragedia dla obu rodziców.
@LuxEtClamabunt: wcześniej tylko kobiety mogły decydować o aborcji. Nie było aborcji prawnej, sądy nie uznają testów na ojcostwo. Teraz nikt nie decyduje o aborcji, więc mamy równość. OP chce walczyć, żeby znowu tylko kobiety mogły decydować o aborcji. Myślenie nie jest trudne.
@kogut_20: jeśli odbędzie się gdzieś protest w imieniu wprowadzenia aborcji prawnej chętnie na niego pójdę a nawet mogę przejechać specjalnie do innego miasta, ale problem jest w tym, że każdy ma ten temat w dupie i nawet nie mam nadziei, że którakolwiek partia lub ktokolwiek kiedykolwiek poruszy ten temat w większej skali niż post na wykopie z 50 plusami.

Dlaczego więc byłem na tym proteście - odbieranie każdemu prawa głosu nie