Wpis z mikrobloga

@LuxEtClamabunt: NIE, nie powinien "bez względu na wszystko". Powinien siąść i przeanalizować sytuację. Powinien zdać sobie sprawę, że idąc tam traci cały swój honor i godność, zmieniając się w kukolda.
  • Odpowiedz
zmieniając się w kukolda.


@kogut_20: niby czemu XD chyba tylko przegryw stuleja tak może myśleć, mnie też dotyczy ten problem, jak mi dziewczyna i dziecko umrze bo rząd zabronił abortować. Ten problem nie dotyczy tylko kobiet lecz wszystkich par i małżeństw
  • Odpowiedz
Niby tak ale gdyby cię wyskrobano z tych lub innych przyczyn to byś nie musiał chodzić i walczyć o to aby można było wyskrobać następnych którzy nie koniecznie wyrazili na to zgodę. Problem chyba wziął się z tąd że przepis byl nadużywany. Do zwykłej aborcji bez powodu typu ostry niedorozwój. Do tego chyba dalej mozna będzie taką aborcje wykonać gdy zagrażać będzie życiu kobiety oraz gdy płód nie będzie na 100 %
  • Odpowiedz
Problem chyba wziął się z tąd że przepis byl nadużywany. Do zwykłej aborcji bez powodu typu ostry niedorozwój. Do tego chyba dalej mozna będzie taką aborcje wykonać gdy zagrażać będzie życiu kobiety oraz gdy płód nie będzie na 100 % w stanie sam przeżyć. Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu.


@kris666123: no niestety mylisz się. Przepis wg mnie nie był nadużywany, w 2019 przeprowadzono jakoś lekko powyżej 1100 legalnych aborcji,
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: jesteś przeciwnikiem równości?


@Filareta: jestem przeciwnikiem feminizmu w obecnej formie w jakiej jest praktykowany, gdzie idealizuje się kobiety i dając im przywileje walczy się z rzeczami z którymi się nie powinno walczyć.
Nie tak, że się nie zgadzam ze wszystkim co mówią feministki ale one po prostu wymagają rzeczy niemożliwych. Większe zarobki mężczyzn biorą się stąd, że częściej podejmują bardziej ryzykowne zawody, to, że więcej inżynierów w dużych firmach
  • Odpowiedz