Wpis z mikrobloga

Ostani wyrok TK, to tylko dokończenie tamtej GRUBEJ roboty. Zwykła kropka nad i xD


@svein: Ano.

Na głównej było znalezisko, gdzie Zoll twierdził, że orzeczenie TK nie ma umocowania w konstytucji. Na podstawie samego zdawkowego opisu można by było dojść do wniosku, że to treść orzeczenia jest niekonstytucyjna. Okazuje się jednak, że do samej treści Zoll nie miał zastrzeżeń, a wręcz była mu bliska, a odnosił się jedynie do tego, że
To może ty uzasadnij nazywanie kogoś fundamentalistycznym sekciarzem. Jesteś chorym z nienawiści oszalałym lewakiem który wszędzie widzi fundamentalizm tylko nie w sobie.


@Dzieban: Op wskazał degrengoladę moralną pana Szymona, którego narrację na screenie nie odróżnisz od TVPiS. Ale po co ci argumenty, skoro chcesz sobie poobrzucać kupą wszystkich wokół? Tak się teraz na prawicy uprawia politykę: propagandą i wyzwiskami. Taka moja nienawiść, że nienawidzę marnować czasu na tak bezmyślne przepychanki słowne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saakaszi: ciekawe gdzie Szymek będzie jedynką na listach Konfederacji w 2023?

@galicjanin: kto by nie był to konfederosja nie przekroczy 4.76% w następnych wyborach. Wszyscy moi znajomi, którzy głosowali na konfederację oraz moja rodzina nie zagłosują już na nich nigdy. Ja również. Oni nie mają pojęcia jaką puszkę pandory otworzyli i że 92% społeczeństwa (!!!) jest przeciwne zaostrzeniu prawa aborcyjnego.
@milymirek: zgodnie z artykułem 4 rozdziału pierwszego konstytucji, także naród sprawuje władzę nad państwem także my też mamy prawo nie zgadzać się z wprowadzanymi za nas zmianami, jak przystało na demokratyczne państwo.