Wpis z mikrobloga

porównuje przeciwników wczorajszego wyroku do Hitlera i Stalina


@PiccoloGrande: I ma racje. Nic nie usprawiedliwia mordowania niewinnych ludzi (takich którzy sami nikogo nie zabili), a zwłaszcza dzieci choćbym nie wiem jak chorzy byli.
  • Odpowiedz
sam Kukiz jest akurat za kompromisem, który mieliśmy do tego pory.


@DredyTarzana: tylko że w tej swojej śmiesznej pseudo partii wprowadził ludzi którzy są przybudówką PISu, więc trzeba patrzyć na rezultaty, a nie puste gadanie.

Albo wyzywał PSL, a potem dołączył do ich list i startował do wyborów razem z nimi. Ciekawe jakie fikołki zrobisz żeby tego bronić.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Zanim wdam się z Tobą w polemikę, chciałbym Cię bardziej poznać... Powiedz proszę, ile dzieci niezdolnych do samodzielnej egzystencji adoptowałeś, ewentualnie ile pieniędzy przeznaczyłeś na ich utrzymanie?

Tylko wiesz, z jakimiś dowodami, bo ja też mogę sobie napisać, że co miesiąc daję milion złotych.
  • Odpowiedz
@fledgeling nie zrobię żadnych fikołków, nie bronię też jego ruchu czy ludzi pokroju Andruszkiewicza, których wprowadził do sejmu. Po prostu stwierdzam fakt, że Kukiz jako osoba jest za kompromisem aborcyjnym.
  • Odpowiedz
Powiedz proszę, ile dzieci niezdolnych do samodzielnej egzystencji adoptowałeś, ewentualnie ile pieniędzy przeznaczyłeś na ich utrzymanie?


@PiccoloGrande: Żadnych bo nie muszę tego robić, natomiast nie jest to powód, żeby mordować dzieci.
  • Odpowiedz