Wpis z mikrobloga

  • 2
@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica Wolnosciowi wyborcy konfy xD to ilu tam was jest, dwóch czy może więcej.
Od lat jeszcze za Korwina powtarzany jest slogan, że to partia liberalno - konserwatywna. Czyli liberalizm gospodarczy i konserwatyzm swiatopogladowy - no to to jest konserwatyzm swiatopogladowy. Z resztą dzialacze konfy (i wcześniej korwin) często od dawna mówili, że są przeciwnikami aborcji. Więc wszystko się zgadza.

To wyborcy konfy z premedytacją nie zauważali konserwatywnych poglądów partia bo
  • Odpowiedz
  • 0
@ImInLoveWithTheCoco: natomiast narzucanie komus swoich standardow moralnych to juz czysta wolnosc?


@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica Z resztą ja kiedy w komentarzach robiłem wywód, że partia wolnosciowo - konserwatywna to oksymoron. Bo w takiej partii jest wolność tylko tam gdzie konserwatyzm na to zezwala - więc ergo to zwykły konserwatyzm a nie żadna wolność.
  • Odpowiedz
@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: nie wiem jak można było wierzyć, że projekt w którym są postacie takie jak Bosak, Braun czy Godek jest w jakikolwiek sposób wolnościowy. Dla mnie JKM #!$%@?ł sie pierwszy raz, gdy startował z jednej listy z LPR ale wtedy było tłumaczenie, że to tylko jedna lista, a nie partia blablabla. Pies go #!$%@?ł. Wystarczy poczytać jakie fikkoły odstawia teraz na fejsie. #!$%@? jak Wałęsa: niby był za ale jednak
  • Odpowiedz
@Variv: ale w takim razie czym mialaby niby być ta „wolność” w wykonaniu partii politycznej? Brakiem mocnego stanowiska w jakiejkolwiek sprawie? Przecież to bez sensu. A kwestia aborcji to nie jest prosta sprawa z punktu widzenia wolności bo trzeba skonfrontowac wagę wolności dziecka/płodu do życia z wagą wolności kobiety do decydowania o swoim ciele. To nie jest takie proste że hasło „skrobanka dla wszystkich!!!111” uznajemy za „wolność” i fajrant
  • Odpowiedz
  • 0
@Werdna No nie wiem np. może nie zakazywać np. handlu w niedzielę? Jak ktoś nie chce niech nie robi zakupów w niedzielę ale niech państwo wszystkich nie ogranicza.
  • Odpowiedz
@piwnica-tym-czym-dla-rysia-ulica: o jakie głosowanie chodzi bo ja nie w temacie jestem? To nie jest tak, że TK stwierdza ze eugeniczna jest sprzeczna z konstytucją, a Bosak i Winnicki klepią do tego konia?
Jeśli było jakieś głosowanie to chce sprawdzić kto z konfy głosował za
  • Odpowiedz
ja na tt już napisałem co myślę o wolnosciowej Konfie.

Wstyd. Elektorat wolnosciowy odejdzie, a przyjdą do nich fanatycy religijni


@Utylizejszyn: To już było wiadome przed pierwszymi wyborami. Kto miał choć kapkę oleju w głowie i ogarniał politykę w stopniu choć minimalnym, wiedział że to banda zamordystycznych szurow.
  • Odpowiedz