Wpis z mikrobloga

W całym tym burdelu z #aborcja i #protest drażni mnie przypisywanie piekła tylko kobietom. To powinno nazywać się piekło rodziców. Nie wyobrażam sobie oglądanie matki mojego dziecka jak po cichu umiera w środku widać cierpienie dziecka, nic tak nie boli jak cierpienie bliskiej ci osoby.

Ps. #konfederacja nie wejdzie na kolejną kadencję, róbcie screeny. To co #!$%@? wychodzi im czkawką, cały na Facebooku jest rzeź.
#przemyslenia #zalesie #pieklokobiet
  • 221
@koteria: facet nie napisal ze to jest pieklo tylko mezczyzn z pominieciem kobiet jak to przedstawilas w swoim komentarzu, ale typowa babska logika u ciebie musiala zadzialalac. to jest tragedia obu rodzicow z tym ze dla kobiet dodatkowo obciazona fizycznie. ale ch***, tylko ty sie liczysz, typowe
@Zgagulec: im wiecej twoich komentarzy czytam tym wieksze moje przekonanie, ze ty juz stracilas zdrowie psychiczne... egoizm i mizoandria... wspolczuje twojemu partnerowi czy partnerce
. sit the fuck down. Nie macie macicy, wasze ciała nigdy nie będą przechodzìć traumy niechcianej/chorej ciąży, wasz głos tu nie jest tak istotny jak nasz. Wkład w tworzenie dziecka nie jest równy, to my ofiarowujemy nasze ciała i zdrowie, a skoro tak, proste ale dobitne hasło - nasz ciało, nasz wybór. My walczymy o życie, a ty piszesz komentarz że drażni cię pomijanie mężczyzn.


@koteria: masz dziecko? Bo generalnie to
@koteria: btw jestem ciekaw co powiesz o facecie ktory chcialby abortowac dziecko z downem a babka urodzi pomimo tego info.
W tym wypadku tez tylko babka i jej macica sie liczy?
@sasu_: przeciez jest wlasnie na odwrot - to ta nawiedzona rozowa tutaj ma bol dupy o to ze cala sprawa nie dotyka w 100% tylko kobiet!!!1

Jeden wykopek zwrocil uwage ze mezczyzni tez mocno ucierpia na tej deyzni, to ta dostala szajby i zaczela wypisywac cos o tym ze tylko kobiety cierpia, tylko kobiety maja macice itp xD

O to chodzi