Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alcherix_1: A czym mam Ci to argumentować?

Nie ma żadnych powodów dla których kobieta ma zostać zmuszona do urodzenia dziecka z wadami, które samodzielnie sobie w życiu nie da rady.

Jest to obciążenie fizyczne, jak i psychiczne dla kobiety i ojca, jeżeli takowy ojciec od kobiety nie
  • Odpowiedz
@Reezu: swoją drogą - #!$%@? mnie estetyka kiczu jakiej hołdują przeciwnicy aborcji.

W pierwszym momencie pomyślałam "no, ciekawie wykorzystanie plakatu konstytucji i umieszczanie w środku literki sprytnie wkomponowanego płodu, mocne, mocne"...

... po czym zobaczyłam tego pulchnego przaśnego bobasa w dolnym rogu. Kicz i disco polo są zadziwiająco czesto połączone z takimi poglądami.
  • Odpowiedz
@Reezu:
1. Powtarzam, takie dziecko rodzi sie raz na 100000
2. argumentum ad personam, do kubła
3. jak nie chce dzieci niech sie nie rucha
4. gowno
5. to widocznie slabo sie zabezpieczaliscie i
  • Odpowiedz
@Reezu: ja wiem, że czerwony nick na wykopie zobowiązuje do braku życia, ale czasem dzieje się tak, że mężczyzna poznaje kobiete i mają razem dziecko, bywa również, że dziecko nie chce mieć bordo na wykopie i woli robić coś kretywniejszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty niestety nigdy takiego czegoś nie zaznasz, bo dzieci mieć nie będziesz(i całe szczęście, nie przekazuj #!$%@? genów) a, wytarles juz lzy
  • Odpowiedz
mężczyzna poznaje kobiete i mają razem dziecko


@alcherix_1: W myśl twojego rozumowania kucu niechciane dziecko z trisomią 21. Życzę Ci takiego dziecka, zmarnuj sobie życie, gdy ja będę korzystać z pełni życia, narka szczylu lat 16
  • Odpowiedz
@Reezu: w tym momencie rozmowa z tobą nie ma największego sensu, skoro czytanie ze zrozumieniem przerosło twoje intelektualne możliwości to pozwól, że dla twojego dobra zakończę naszą rozmowę, nawet nie cieszę się z tej wygranej, bo wygrałem z niepełnosprawnym :/ troche lipa ale cóż, oby następnym razem opiekunka mocniej cię dopilnowała
  • Odpowiedz