Wpis z mikrobloga

Przypominam, że aktualnie tak chwalona przez neuropków i innych debilów Klaudia Jachira broniła m.in. zwierzątka przed zabijaniem przez myśliwych (których o ironio nazwała sadystami). Dla niej zwierzę jest ważniejsze niż poczęte dziecko. Zresztą takie samo myślenie wykazuje też większość proaborcjonistów, te same osoby mają często psy czy koty w domach, ale co innego niepełnosprawne czy upośledzone dziecko, te najlepiej zabijać.

#protest #bekazlewactwa #aborcja #urojenialewakoidalne #4konserwy #podwojnestandardy
Bethesda_sucks - Przypominam, że aktualnie tak chwalona przez neuropków i innych debi...

źródło: comment_16034239207a0Nab9BFFYy72XUQbfzEd.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks tylko że jachira w przeciwieństwie do konfederuskich jak przychodzi bronić obywateli własnym ciałem przed reżimem to stoi tam pierwsza. Może woli zwierzęta od uszkodzonych płodów ale jak przedsiębiorcy potrzebowali pomocy to zasłaniała ich własnym ciałem za co zresztą została zgarnięta.
  • Odpowiedz
@adrianpiotr: Ale co to w ogóle jest za argument. Totalne kretyństwo. Analogicznie mógłbym użyć takiego argumentu w każdej innej dyskusji xD - Stan wiedzy na temat nie jest ostateczny, a jak wiadomo na podstawie historii - naukowcy popełniają błędy. Z tego względu nie możemy zrobić bo może ono doprowadzić do niepotrzebnego cierpienia.
  • Odpowiedz
  • 0
@adrianpiotr wszystko jest kwestią stanu wiedzy który może ulec zmianie.
Są tylko dwie możliwości
1. Bazujemy na najlepszych danych jakie ludzkość posiada
2. Bazujemy na wymysłach, chłopskim rozumie albo uczuciach

Jedno jest dużo bardziej racjonalne od drugiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xandra: Jak ktoś uprawia seks to musi się liczyć z tym, że może dojść do prokreacji, a co za tym idzie, że istnieje niewielka szansa na spłodzenie dziecka z jakąś wadą. Bardzo często proaborcjoniści mają psy czy koty w domach i to, że muszą łożyć na ich utrzymanie im nie przeszkadza. Co innego niepełnosprawne czy upośledzone dziecko, te najlepiej zabijać...


Dziecko powyżej (o ile to nie fotoszop) to jakiś 0,00000001% wszystkich
  • Odpowiedz
@Rogalikznadzieniem: ale czy ja takie coś napisałem ze nie mozna dokonywac aborcji bo stan wiedzy może się zmienić?


@adrianpiotr: A czy ja gdzieś napisałem, coś takiego (t.j. że chcesz żeby aborcja była nielegalna) xD? Wyzywasz ludzi od analfabetów, a sam widzę masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Po prostu podkreślam Ci jak kretyński jest Twój wywód filozoficzny/argument. Niezależnie która ze stron "debaty" chciałaby go wykorzystać (choć imho tylko jedna strona
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks Co ma posiadanie psa albo kota do tego, że moja dziewczyna może umrzeć albo dostać jakichś powikłań rodząc ciężko zdeformowane dziecko, które i tak umrze po kilku dniach, bo nie ma teraz innej opcji? XD
  • Odpowiedz
Nawet w ultrakonserwatywnym Iranie coś takiego jest dozwolone. Trzeba mieć wodę zamiast mózgu, by popierać to co orzekła ta parodia Trybunału Konstytucyjnego. A Lech Kaczyński przewraca się w grobie, bo on był za kompromisem.


@xandra: Trzeba mieć wodę z mózgu aby twierdzić że TK orzeka na podstawie emocji a nie na podstawie analizy konstytucji której oczywiście nie znasz.
  • Odpowiedz
@ediz4: Konstytucja ma 229 lat i nikt nigdy nie wprowadził takiego zakazu, do czasu aż pojawili się socjaliści - zamordyści z PiSu - włażący w dupę klerowi, bo bez niego by nie wygrali. Ot mały, acz istotny szczegół ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@adrianpiotr: Zaczyna dyskusje na kilkanaście postów z osobą/ami o poglądach proaborcyjnych próbując kwestionować ich argument dot. tego czy płód może odczuwać ból podczas tego zabiegu/operacji. Gdy mu się wytknie, że obecny stan wiedzy wskazuje, że to nie jest prawda to rzuca bezsensownym argumentem "NO ALE NIE WIEMY PRZECIEŻ BO NAUKOWCY MOGĄ SIĘ MYLIĆ !!!111!!!!1!".

Bez słów, po prostu bez słów. Typowy wykopek xD.

Tutaj się z Tobą zgodzę - nie pisz
  • Odpowiedz