Wpis z mikrobloga

@BlackHawk144: jeśli ta rewolucja ma oznaczać krok w stronę legalnej aborcji to jestem jak najbardziej za

Chociaż oczywiście wolałbym, by odbywało się to w trochę innych okolicznościach
@BlackHawk144: No to jest fakt ci przygłupy z PISu z tymi z konfederacji #!$%@? kompromis. Daje góra 3 lata jak w Polsce będzie wprowadzona pełne prawo do aborcji jak słupki odpowiednio spadną to jeszcze prezes je wprowadzi.
@BlackHawk144: nope, z conajmniej kilku powodów. Po pierwsze po pandemii tematem na topie będzie ekonomia, PiS umie wydawać, potrzebny będzie ktoś, kto umie naprawić szkody w gospodarce i nie będzie to lewica z razemkami i komuno wróć, po drugie czarne marsze staną się jeszcze bardziej agresywne, dzięki czemu będzie co pokazywać i ośmieszać, po trzecie 500+ naprawdę dobrze trzyma część pisowego elektoratu. Zmiany o których mówisz mogą zajść, ale za 11
@marv0oo: Większość tego towarzystwa udziela się tutaj na tagu #przegryw płacząc że przez pedalskie Oskarki nie mogą zaliczyć xD
Głosowałem na Korwina odkąd miałem prawa wyborcze, ale widzę przez demencję starczą dał się wyruchać nacjololo, antyszczepom i innym w imię tych 5% xD
Tfu!
Większość tego towarzystwa udziela się tutaj na tagu #przegryw płacząc że przez pedalskie Oskarki nie mogą zaliczyć xD


@Gavilar: chyba nigdy nie napisałem nic na tym tagu, więc pudło

Głosowałem na Korwina odkąd miałem prawa wyborcze, ale widzę przez demencję starczą dał się wyruchać nacjololo, antyszczepom i innym w imię tych 5% xD

Matematyka. W Chlewie Obsranym Gównem zwanym Polską NIE DA SIĘ wybić na SAMYM wolnym rynku. To jest nierealne.