Wpis z mikrobloga

Rzeczywistość jest taka, że takie wyroki jak te wydane przez upolityczniony TK, są w Polsce potrzebne.
Nie, borze broń, nie dlatego, że sprzeciwiam się aborcji. Przeciwnie, jestem zwolennikiem aborcji na życzenie (do określonego momentu trwania ciąży, granicę wyznacza zdolność płodu do odczuwania bólu).

Są potrzebne, tak jak rządy PiS, jak i wszelkie inne prawicowe hucpy, bratanie z kościołem katolickim itp.

Po prostu wydaje się, że w polsce żadna metoda rozdziału państwa od kościoła czy odejścia od prawicowych ideologii, nie będzie możliwa bez doświadczenia przez polki i polaków zamordyzmu prawicowych degeneratów i bez brutalnego wjazdu w życie przez biskupów z kopa.
Niestety, ludzie będą cierpieć. Niestety, zmarnujemy na to lata, wypędzimy stąd masę zdolnych osób, zniechęcimy niejednego sojusznika za granicą do siebie. Myślę jednak, że warto, bo jak społeczeństwo będzie przez lata dostawać po tyłku, to później na prawicowe szuryzmy będzie reagować w najlepszym wypadku z niesmakiem.

Początek tego procesu już nadszedł. Wsie się wyludniają. Młodzi odchodzą od kościoła. Część oczywiście zwraca się w kierunku konfederacji, ale przecież te młode sebki też będą chciały kiedyś zaruchać, a na ich nieszczęście, populacja konserwatywek zmniejsza się na rzecz julek z twittera.
Będzie dobrze.


Takiego wała, przecież jesteśmy u progu katastrofy klimatycznej, a ludność świata robi wszystko, by jej nie powstrzymać, polacy to jeden z najgłupszych narodów świata, który nigdy nie potrafił wyciągać wniosków i nie potrafi się nauczyć niczego z nawet najbardziej oczywistych błędów, a odejścia od ideologii prawicowej uświadczymy dokładnie tak samo, jak poniesienia odpowiedzialności przez Sasina, który przewalił 70 mln na wybory, które się nie odbyły.

Dobrze, że już dawno temu podjęliśmy z żoną decyzję o tym, że nie będziemy mieć dzieci. W tak chorym kraju? Musielibyśmy szczerze go nienawidzić, żeby skazywać go na życie w takiej rzeczywistości, jaką konserwy nam rysują.

#bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #antynatalizm #polityka
  • 13
@genocidegeneral: Ale po co mam stąd wyjeżdżać? Zarabiam lepiej niż ogół polaków, mam w miarę spokojne życie. Mogę sobie odpalać portale informacyjne i śmiać się z polaków, z losu który sobie zgotowali. Liczę tylko, że nie przyjdzie mi się tu leczyć na jakieś poważne choroby, ale od paru lat dbam o zdrowie, więc może mi się poszczęści.

Oczywiście mogę sprzedać w #!$%@? co mam i wyjechać, ale po co? Nie zmieni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kleki_Petra: no tak, kto wie, może doczekamy drugiej Irlandii; ale do tego u nich było trzeba zasadniczo trupa - symbolu (Salvita Halappanavar). U nas pewnie to by było za mało, ogłosiłoby się ją świętą i poszło dalej, w sumie to takie święte są w KK, co postanowiły urodzić zamiast się leczyć (przynajmniej jedna jestem w stanie wymienić z nazwiskiem - Gianna Beretta Molla).
Myślę jednak, że warto, bo jak społeczeństwo będzie przez lata dostawać po tyłku, to później na prawicowe szuryzmy będzie reagować w najlepszym wypadku z niesmakiem.


@Kleki_Petra: tak jak reaguje na socjalizm po latach socjalizmu? A nie, czekaj...
@Baleburg: społeczeństwo niczym nie zareagowało, to gospodarka padła i rządzący zwyczajnie nie mieli innego wyboru jak liberalizacja. Do tego zachodnie firmy dostrzegły Polskę jako potencjalny rynek zbytu i sypnęły gdzie trzeba, a Rosja nie miała siły utrzymać Polski w swojej strefie wpływów. Nałożyło się wiele czynników, a zmiana mentalności społeczeństwa nie była jednym z nich. Tu masz mentalność społeczeństwa w momencie upadku komunizmu https://www.youtube.com/watch?v=iMCQ50AMX_w