Wpis z mikrobloga

Ale ludzie którzy to udostępniają są #!$%@?. Ktoś nie wyłączył kamerki, a ludzie już kręcą aferę. Widać że nie mają swojego życia skoro z takiego czegoś robi się akcja na wykopie i innych grupach gdzie zapewne ktoś to wrzucił. Brawa, obejrzyjcie sobie filmik jak dwoje ludzi śpi i se do tego zwalcie. Debil to wrzucił do internetu, a następnie debile to dalej udostepniaja i komentują.
Na #!$%@? utrwalacie stereotyp, że zakolak/łysy = przegryw? #!$%@? siedzi tylko i wyłącznie w głowie/zachowaniu, a nie we włosach XD


@wyk0pek95: Racja, sorki. Za dużo wykopu się naczytałem i przesiąkam powoli toksycznym ściekiem.

Jednak zabawnie to wygląda biorąc pod uwagę stereotyp z wykopu i to, że koleś musiał zrobić zdjęcie i zacząć rozsyłać po znajomych. Gardzę takim zachowaniem xD
@Zielonybocian: Ciężko mi zrozumieć że obecnie gdy seksualność została praktycznie odarta z aury tajemniczości i gry intymnej rozgrywającej się pomiędzy dwoma bliskimi sobie osobami, jest obecna wszędzia i egzoteryczna, kogoś w ogóle jeszcze bawi i wznieca taki "żarcik sytuacyjny" i "hehe beka ruchanie penis wagina". Na pewno wobec kręgu ich znajomych to może być faux pas i mogą czuć skrępowanie, ale dla mnie jako osoby postronnej równie dobrze w tym ekranie