Wpis z mikrobloga

I tak w kwietniu można było wynająć salę na październik. Zdziwię Cie- ludzie się weselne na ponad pół roku do przodu zamawiają A targi branzowe- często rok wcześniej wynajmują na dany weekend.


@KakaowyTaboret: Jprdl chłopie - przeciez mówimy o budowie szpitala w tej sali a nie kurna rozłożeniu serwisu obiadowego w restauracji pół roku wcześniej co też jest kuriozalne.
  • Odpowiedz
@ediz4

Budowie lub przerobieniu - co stało na przeszkodzie by w kwietniu wytypować miejsca na szpitale polowe? Bo PiS dopiero szuka miejsca. I nie mówię l rozłożeniu pól roku wcześniej A wyborze miejsca j przygotowaniu. Gdzie będą szpitale polowe na Śląsku woj świętokrzyskim małopolskim i kiedy zostaną podjęte decyzje? W listopadzie? XDD analogię nasz z d--y. Salę na wesele też wynajmiesz tydzień przed? A udekorujesz po weselu? Czy w trakcie.

Kuriozalne
  • Odpowiedz
Budowie lub przerobieniu - co stało na przeszkodzie by w kwietniu wytypować miejsca na szpitale polowe? Bo PiS dopiero szuka miejsca. I nie mówię l rozłożeniu pól roku wcześniej A wyborze miejsca j przygotowaniu. Gdzie będą szpitale polowe na Śląsku woj świętokrzyskim małopolskim i kiedy zostaną podjęte decyzje? W listopadzie? XDD analogię nasz z d--y. Salę na wesele też wynajmiesz tydzień przed? A udekorujesz po weselu? Czy w trakcie.


@KakaowyTaboret:
  • Odpowiedz
@ediz4
Wiem że nie są bo wojewoda śląski sam mówił że są różne opcje i właściciele byli zdziwieni. Dac źródła?

Dałem Ci źródło że Morawyecki złamał prawo i tak nie uwierzyłeś ¯_(ツ)_/¯ więc nie wiem czy jest sens

Obecnie pod respiratorami jest ponad 700 osób:-) w szpitalach już ponad pięć procent łóżek to covidowcy szybko idziexDDD
  • Odpowiedz
Wiem że nie są bo wojewoda śląski sam mówił że są różne opcje i właściciele byli zdziwieni. Dac źródła?


@KakaowyTaboret: Skoro są różne opcje to mają kilka potencjalnych typów. Co tu dziwnego?

Obecnie pod respiratorami jest ponad 700 osób:-) w szpitalach już ponad pięć procent łóżek to covidowcy szybko idziexDDD....

No i? 700 osób w całym kraju. I przyrasta w ilości kilka - kilkanaście osób dziennie.
  • Odpowiedz
@ediz4

To że nic nie zostało do teraz wybrane. Wybór to początek

Gdyby firma miesiąc przed sezonem wybrała dopiero nowy lokal i opracowała przeplywybto zarząd mógłby być oskarżony o niegospodarnosc. Niby kiedy mają je otworzyć? W grudniu? A kiedy znaleźć pracowników? XD

Ponadc700 osób ponad 60 procent respiratorow przeznaczonych na covid A dopiero początek 2 fali. A Karetki już jeżdżą od szpitala do szpitala
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Dobra bo jak krew w piach. Porównuje firmę która przejmuje lokal na działalność do organizacji szpitala polowego na miesiąc albo dłużej.

Ponadc700 osób ponad 60 procent respiratorow przeznaczonych na covid A dopiero początek 2 fali....

Źródło.
  • Odpowiedz
@ediz4

Jestem na tel wyszukaj sobie w Google. Sam nie dałeś żadnego źródła A się pultasz A idę mnie wymagasz.

Czyli razem.mamy 12000 respiratorow pytanie co z lekarzami do obsługi? PiS mówił niechbjada, do tego tylko cześć z tych respiratorow nadaje się dla pacjentów z Covid.

Daj źródło że Owsiak jest właścicielem sprzętu, karetki nie jeżdżą od szpitala do szpitala, Morawiecki w omawianym przypadku nie złamał prawa A rząd wyrobi się
  • Odpowiedz