Wpis z mikrobloga

Mirki, u was też taka lipa obecnie ze zmianą pracy? Przed pandemią wysyłałem CV i zawsze ktoś dzwonił, tak teraz wysyłam i w sumie żadnego odzewu. A i ciekawych ofert jak na lekarstwo, większość to obsługa klienta albo handlowcy.
#pracbaza #korposwiat #zalesie
  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ATLETICO: ja "tak o" szukam pracy od kwietnia (nie paliło się), a od ponad miesiąca intensywnie i lipa. Odzew zerowy niestety, na stronach same gownooferty typu sprzedawca czy jakiś konsultant xd dramat
@nirvanaa03: też bezrobotna?
@apatozaur: po jednej rozmowie dostałam niby tę pracę, ale warunki mi nie odpowiadały i jej nie wzięłam. Z pozostałych 2 rozmów czekam na wyniki, bo miałam je w tym tygodniu, a teraz idę na kolejną żeby mieć w razie „w” jakąś alternatywę. Zaczęli się do mnie odzywać dopiero po jakichś 2 tyg od wysłania cv, już traciłam nadzieje, wiec tutaj akurat się nie przejmuj jak z tego miesiąca nikt się nie
@apatozaur: Jeszcze nie znalazłam, jestem ciagle na etapie rozmów. Nie szukam w zawodzie, bo teraz ciężko o to w pandemii, ale poniekąd związane z moim wykształceniem. Spróbuj wysyłać cv na rocketjobs (chyba tak to się nazywa).
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nirvanaa03: w zawodzie nie mam co liczyć :/ logistyka here. Może jakbym miał język C1 i z 3-4 lata doświadczenia to wtedy, a tak to wielka lipa. Jutro mam jakąś e rozmowę, ale i tak raczej wiele z tego nie będzie bo tego nie czuję
@apatozaur: Ja to języki akurat mam dwa i to na wysokim poziomie, ale doświadczenia też za bardzo nie mam :/ pozostaje nam liczyć, że coś się znajdzie, ja to bym chciała już w listopadzie normalnie pracować. Życzę powodzenia w szukaniu, oby coś się znalazło.