Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś uważa Returninga 2.0 za dobrą modyfikację albo co gorsza, poleca ją innym, to musi mieć nierówno pod sufitem.

Na początku startujesz w tej nowej wieży Xardasa, wszystko jest piękne i cudowne, mnogość nowych statystyk, umiejętności oraz możliwości rozwoju postaci. Więc zaczynasz grać, wychodzisz z wieży i co? Dostajesz #!$%@? zębacza na pysk więc już musisz kombinować. Gdy jakimś sposobem go #!$%@?, idziesz sobie do Khorinis i zaczynasz wykonywać questy. OCZYWIŚCIE Z SOLUCJĄ W RĘKU BO INACZEJ ZROBISZ SOBIE SOFT LOCKA GRY.

Ale to jeszcze nic takiego, oczywiście na początku zabawa jest szampańska, mnóstwo nowych przeciwników, przedmiotów które w większości są #!$%@? z innych gier, WYBORNE wręcz lokacje typu Pustynia Adanosa czyli ćwiczenie biegania do maratonu, Świątynia Śniącego oraz cudowna lokacja, do której wysyła cię jakiś duch Corristo nazywana JASKINIĄ BÓLU (ta, chyba bólu odbytu twórców tego ścieku). Nie zapominajmy jeszcze o mieście orków i DOLINIE CIENI, czyli kopii Khorinis z jakimś upośledzonym smokiem, a samą truskawką na torcie jest wyspa na którą trafiasz po Wyspie Irdorath, arcydzieło moderskie.

Wracając do przeciwników, tak, jest mnóstwo nowych potworów tylko w pewnym momencie gry rosyjscy modderzy rzucają ci na ryj tylko SZKIELETY oraz ORKÓW. A może zapytacie ile rodzajów szkieletów dostajemy do walki? A no w #!$%@?, tylko każdy różni się bronią i przedimkiem który definiuje obrażenia oraz hp. Zwykły szkielet, szkielet wojownik, demoniczny szkielet, a na dokładkę arcyzjeb czyli STAROŻYTNY SZKIELET. Tego mi brakowało, #!$%@?ć szkielety przez całą grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O postaciach i zadaniach to już w ogóle temat na napisanie powieści o tym jak bardzo można robić #!$%@?ę z logiki. Wskrzeszanie postaci które się zabiło w poprzedniej części gry, jakieś duchy Gomeza, wątek Kruka i jego ucieczka na pustynię, Bal Netbek robiący swój własny obóz, wątek opiekunów, jakieś głupie zadania od orków. Oczywiście jak wspomniałem, wszystko musisz robić z SOLUCJĄ W DŁOŃ bo inaczej #!$%@? zadanka i nie ukończysz gry xD

Oczywiście design aren również jest wyborny, walka ze Smokiem Ożywieńcem w 90% kończy się w lawie, a nowe KLIMATYCZNE oraz NOSTALGICZNE dungeony występujące w wątku Kruka albo w zadaniu "Zaginiony brat" doprowadzają cię do palpitacji serca.

Czyli podsumowując to wszystko. Returning 2.0 to kupa posklejanych modów, tekstur i muzyki z różnorakich gier okraszona do tego logicznymi wątkami oraz zadaniami i iście wybornymi walkami które powodują, że granie w to ruskie arcydzieło to masochizm.

#!$%@?ć Returninga 2.0, pozdrawiam z rodzinką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic #returning
P.....z - Jeśli ktoś uważa Returninga 2.0 za dobrą modyfikację albo co gorsza, poleca...

źródło: comment_1603317582LnN1tqSbYUB7qCyUSLgsWz.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Prychacz: Nie grałem, ale tak dla porównania, to jest gorsze od Mrocznych Tajemnic? Dodam że w Mrocznych Tajemnicach doszedłem do Pradawnych i #!$%@?łem wątek, potem mi się nie chciało grać, a chciałbym wiedzieć na jaki poziom #!$%@? pisałbym się zaczynając grę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Powstaniec: Podbicie przeciwniką HP oraz atak, tak że musisz idealnie wyprowadzać atak inaczej śmierć. Dużo zadań przez co możesz sobie zablokować sporo zadań jak zaczniesz je w złej kolejności wykonywać. Ruskie wyszły z założenia więcej, więcej i jeszcze raz więcej. Balans? Gameplay? Na wschodzie nieznane zagadnienia. Do tego bieganie po całym świecie. W pewnym momencie się wkurzylem bo ledwo doszedłem do Jarkendaru do obozu w bandytów(wątek rozbudowany), a minęło w cholere
  • Odpowiedz
@Prychacz: bo nie gra sie w czystego returna tylko AB. XD masz do wyboru poziomy trudności i mozesz je modyfikować zeby ci łatwo bylo za pierwszym razem wiec o co tu płacz no to xD, ps przeciez sa bronie na szkielety 1/2h, trucizny, czary
  • Odpowiedz
@Prychacz: to niezły strimer z wykop.pl ktory pewnie 1 raz gra, kajme pooglądaj a nie. Co do szkieletów no to jakis fetysz maja na nich, ale i tak jest duzo ułatwień do walki z nimi jeśli grasz NORMALNIE
  • Odpowiedz
@Prychacz: Grałem do dojścia do grobowca Quarhodrona, w którym był #!$%@? szkielet któremu 0 obrażeń zadawałem, a robiłem o ile pamiętam build pod siłę z bronią dwuręczną. Nie mam pojęcia nawet gdzie popełniłem błąd w tej gównomodyfikacji, bo zabiłem wszystko co się dało do tego momentu gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wollier: jaki lepsze mody polecasz? Zostawiłem returninga w dolinie cieni i nie chce mi się za bardzo do tego wracać, bo już zablokowałem sobie kilka zadań ()
  • Odpowiedz