Wpis z mikrobloga

Mirki zapytam o Wasz #biznes #ekonomiczny nos, jeżeli covit jeszcze go nie uszkodził.. Krótko czy jest sens ładować się w miejsce do sprzedaży bezpośredniej, dostępu do klienta końcowego itd, naprzeciwko #lidl ale przez nieczynne tory..

jest przejście od lidla ale trzeba się fatygować przez te tory?

czy znacie takie sytuacje z innych miast, miasteczek?

Gdzieś w Polsce to działa?

np. sklep, mała lub większa hala ogrodnicza coś jak w Obi, lub skład opału czy czegoś takiego?

CZY może postawić na klasyczny sklepik i je..bac to.. :-(

#polska #pieniadze #ekonomia #firma
Pobierz nutka-instrumentalnews - Mirki zapytam o Wasz #biznes #ekonomiczny nos, jeżeli covit ...
źródło: comment_1603301422CKJhHdEtnmg6nnMI0uz1LJ.jpg
  • 9
@vector_cd2401: ale tutaj masz ch..we tory przeszkodę fizyczną a nie wszyscy mają olej w głowie aby przejść..

wg teorii ekonomii opłaca się duże skupisko takich samych sklepów i towarów w jednym miescu np. znicze na cmentarzu a nie po drodze na cmentarz..

nawet jest powiedzenie o corocznym trzymaniu miejsca

nie wiem własnie czy to działa w takiej sytuacji, trzeba kogoś z doświadczeniem, bo lidl lidlem..
@MrTukan: @Suplement_Diety: macie racje z tego co obserwuje w tym kraju niezależnie w jakim regionie są takie centra z dużymi działkami mega pargkingami różnych sieci, np brico, mrówka etc

zazwyczaj graniczą z sobą parkingiem, w skrócie trzeba za..lac przez cały parkign aby przejść z jednego do drugiego co nie jest fajne jak np na koniec msc zbierzasz fakturki

TUTAJ jest dojazd ale na około samochodem przez najbliższe torowisko..

obok jest
@angor86: mam kilka możliwości, mam gospodarstwo rolne ze szklarnią, skład drewna i opału, coś co można mieć w chłodni, kwiaty, krzewy, owoce, warzywa, etc.. na składzie mogę mieć wszystko i hali

mam swój wózek transportowy.. i kilka małych ciągników

piasek, żwir, ziemia, do ogrodów rzeczy

obok wzdłuż drogi facet ma tartatk i tylko rozpakowuje towary i opycha, na przeciwko centrum budowlane psb ale oni w dekorację idą

jeszcze rzeczy z budowlanki,