Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo !

Wsrod plusujacych wylosuje osobe ktora otrzyma klucze do jednej z najlepszych gier wszechczasow tj. Diablo 2 + Diablo 2: LoD !

Losowanie jutro o 21:00, zielonki won.

Z tej okazji rowniez ogloszenie parafialne:

06.11.2020 startuje nowy mod do d2 - Project Diablo 2. Jeden z najbardziej wyczekiwanych ostatnimi czasy, mnostwo zmian w skillach/itemach, dodatkowy content i wiele wiele innych. Zachecam do zapoznania sie na stronie + reddit/discord oraz oczywiscie do grania!

https://www.projectdiablo2.com/

#gry #pcmasterrace #diablo2 #diablo #pathofdiablo #projectdiablo2
labla - Uwaga #rozdajo !

Wsrod plusujacych wylosuje osobe ktora otrzyma klucze do ...

źródło: comment_1603299102OHH1n7ka5DlpsKZBvFFbzU.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@KobyleCaco: gościu #!$%@? stąd i nie #!$%@? ludzi, rozmawiają sobie wszyscy, wspominają, uśmieszek mi wyskakuje przez tą całą nostalgie tu, w ty sie #!$%@? z jakimiś wykopowymi #!$%@? określeniami, w ogóle nie mających tutaj zastosowanoa i sensu, śmierdzi oe ciebie przegrywem na kilometr xD
  • Odpowiedz
typowa baba w grze, zamiast expic to szukała atencji na forach XD


@KobyleCaco: typowy przegryw w grze, nawet w multi unika ludzi XD

Pamiętasz w ogóle fora? Fora były spoko, o wiele fajniej się tam gadało niż na jakichś dzisiejszych grupkach na FB. Na Phoenixsie była ich masa, związanych z grami. Ale w sumie co ktoś na tyle żałosny żeby cisnąć ludziom ze względu na płeć może wiedzieć o zabawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kowixx: ja akurat nigdy nie byłem into multi, bo jak się to robiło popularne to mój komp już nie wydalał (chociaż w Diablo akurat grałem dużo i mam mega sentyment do dwójeczki więc kiepski argument :D), ale paru znajomych tak grało, nawet jeździli na zloty. Ja z kolei siedziałem na bardziej technicznych forach i tak poznałem parę osób np z klubu zrzeszającego miłośników mojego ówczesnego modelu samochodu. Ale ogólnie lubiłem
  • Odpowiedz