Wpis z mikrobloga

Uwaga #rozdajo !

Wsrod plusujacych wylosuje osobe ktora otrzyma klucze do jednej z najlepszych gier wszechczasow tj. Diablo 2 + Diablo 2: LoD !

Losowanie jutro o 21:00, zielonki won.

Z tej okazji rowniez ogloszenie parafialne:

06.11.2020 startuje nowy mod do d2 - Project Diablo 2. Jeden z najbardziej wyczekiwanych ostatnimi czasy, mnostwo zmian w skillach/itemach, dodatkowy content i wiele wiele innych. Zachecam do zapoznania sie na stronie + reddit/discord oraz oczywiscie do grania!

https://www.projectdiablo2.com/

#gry #pcmasterrace #diablo2 #diablo #pathofdiablo #projectdiablo2
labla - Uwaga #rozdajo !

Wsrod plusujacych wylosuje osobe ktora otrzyma klucze do ...

źródło: comment_1603299102OHH1n7ka5DlpsKZBvFFbzU.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@labla: Dzięki już wiem w co zagram do Cyberpunka 2077, szukałem weny @Kowixx: daj spokój, szkoda strzępić dzioba na barana @KobyleCaco: a tobie to bym powiedział usuń konto, ale mam nadzieje jednak, że cię znowu kobieta zgnoi tym razem na żywo, więc proszę nie usuwaj konta xD
  • Odpowiedz
@labla: Hah, a dzisiaj z ziomeczkiem wspominane były nocki w kafejkach, za 10 ziko od 21 do 7 rano :D Raz miałem hajsu chyba na godzinkę, a wyszedłem po 5h, bo obecny operator kafejki expił Amazonkę i handlowałem mu itemki za czas na kompie xD
  • Odpowiedz
@tooph: też, ale skończyłam grać gdzieś w 2008 i wtedy słabo było u mnie z angielskim :p
@Stalionnn: dokładnie. Pamiętam jak cisnelam najpierw na sp i myślałam że będę wymiatać jak zacznę na BN. No coz, okazało się inaczej xd
  • Odpowiedz
@labla: ile ja bym dał za jakiś remaster albo oficjalny patch dodający wsparcie do wyższych rozdzielczości i FPS. D3 nie ma startu do D2.
  • Odpowiedz