Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: mówisz tu raczej o zarobkowiczach typu zarobić a nie narobić się, albo zarobić sezonowo i później przechulać to fakt dla takich skończyła się praca. Kto zna wartość pracy i uczciwie do niej podchodził raczej nie ucieka się do kradzieży.
Teraz tylko czekać aż zacznie kasy brakować na socjal, dopiero się bedzie działo.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: a tam, kradzieze z piwnic i hal to temat co roku na jesien i zime, bo wiadomo, ze rowery wtedy sie chowa i nie schodzi za często. paczkomaty to nie wiem, jedno zdjęcie wiosny nie czyni. Ale najniższa warstwa ma ciągle względnie dobrze i lepiej niż wcześniej. To ta średnia klasa niższa, co nie łapie się na żadne benefity i dofinansowania, bo jest za "bogata", a musi płacić kredyt
  • Odpowiedz
@Iskaryota: a pewny nie jesteś że nie ma to związku z wzrostem ilości ukraińców w PL? Bo teksty o tym że niektórzy odnoszą wrażenie że wróciły lata 90 to widziałem już rok temu gdy o covidzie nikt jeszcze nie myślał. Sam podobnie pisałem w poprzednie wakacje pod jakimś artykułem o tym że komuś na ulicy z szyi zerwano łańcuszek .
  • Odpowiedz
piszę też przez własne doświadczenie, znajomym zaczynają ginąć rowery, jednemu ogołocili piwnicę z jakiegoś starego telewizora. Może tego nie widzimy, ale najniższa warstwa wypierdzielona na pysk przez COVID szuka każdego sposobu na szybki zarobek.


@Iskaryota: inteligencja z zachodu coraz większymi chmarami wraca xd
Siedzieli tyle lat w dziesięciu chłopa na pokój w Holandii, a teraz wrócili do ojczyzny bez oszczędności (ale niespodzianka). No i trzeba sobie radzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najniższej warstwie jeszcze włos z głowy nie spadł, nie stracili pracy, której nie mieli, nie zmniejszyli im wydań jedzenia z mopsu, a i
  • Odpowiedz
@TakiTaki: piszę też przez własne doświadczenie, znajomym zaczynają ginąć rowery, jednemu ogołocili piwnicę z jakiegoś starego telewizora. Może tego nie widzimy, ale najniższa warstwa wypierdzielona na pysk przez COVID szuka każdego sposobu na szybki zarobek.


@Iskaryota: ja ostatnio po 10 latach zobaczyłem auto na cegłach... 2 razy w ciągu miesiąca xD
  • Odpowiedz