Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Sweet_acc_pr0sa: możesz skazać w jaki sposób neguje historie? Czy kiedyś powiedziałem, że Polaków nie mordowano podczas drugiej wojny w dużej ilości?
Po prostu ludzie sami mają dość powtarzania ciągle tego samego do znudzenia, że uuu my Polacy zawsze poszkodowani, tylko smutne święta, tylko martyrologia. Widać to dobrze po młodym pokoleniu urodzonym po komunie i ich stosunku do tego typu rzeczy, czy może raczej ich braku, bo mają to po prostu gdzieś.
@Stallion45: raz pod pro covidem napisalem o braku podstaw prawnych do mandatowania za brak maseczki

mozesz miec to gleboko w dupie, nie kazdy ma to gleboko w dupie, np moja babcia swietej pamieci zawsze powtazala abym nie zapomnial co zrobili niemcy jej ojcu, a dziadek ze strony ojca czesto opowiadal mi jak ukraincy i ruscy wymordowali mu cala rodzine, i jak matka kazala mu uciekac z domu najdalej jak tylko bedzie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sweet_acc_pr0sa: to "krzyczenie" za wszystkich, to troszeczkę przeszacowane. Oczywiście, że nie mówię za wszystkich i różni są ludzie w społeczeństwie, ale mniej więcej znam nastroje ludzi z mojej grupy wiekowej i ten twój obrazek w mediach społecznościowych by został mniej więcej tak samo olany jak tutaj, na wykopie. Takie użalanie się nad sobą to jedno, ale nic z tego nie wynika. Ludzie też są zmęczeni.