Wpis z mikrobloga

It's over

Ale odwróćmy sytuację i usłyszymy pisk kobiet, gdyby facet mial opisie: x<65kg, jakbym chciał spotykać się z kimś podobnej wagi, to kupiłbym sobie niedźwiedzia.

Ach drogie #rozowepaski, wam tylko dac pozwolenie na broń, to dnia następnego na świecie nie byłoby juz żadnego niskiego faceta, a tak to zostaje wam totalna dyskryminacja i deprecjonowanie nas na każdym kroku.

Ten swiat to piekło dla niskich facetów.

#przegryw #wzrost #depresja #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_1603195572w5bQqUKjZ5MR0XCQSv027V.jpg
  • 73
@RychuiPeja: wez człowieku skończ, bo buta i poczucie wyższości bije od ciebie na kilometr. Jedynym (nie)twoim osiągnięciem jest to, ze jesteś wysoki?

Tego ze niscy zabierają wysokim wysokie dziewczyny w ogóle nie skomentuję
@wilhelm99: niby gdzie bije ode mnie poczucie wyższości? xD nie masz pojęcia przegrywie jak mi życia nakopało do dupy a mimo to nie poddaje sie. Za to ty wolisz sie użalać nad swoim wzrostem zamiast wziąć się do roboty.
@wilhelm99: z perspektywy laski z 182cm wzrostu i faceta 197cm wzrostu? To karłowatość. Oczywiście nie dosłownie, ale to bardzo niski wzrost. Tak jak dla milionera 5k zł miesięcznie do grosze. Wszystko zależy od perspektywy. Ja osobiście nie wyobrażam sobie mieć dziewczyne niższą od siebie więcej niż 20cm. Czułbym się jak tatuś a nie partner.
@RychuiPeja: Jak widzisz kogos na ulicy kto jest karlem to podchodzisz do niego i mowisz ej karle, która godzina? A jak grubego to ej grubasie, jak dojść do Biedronki? A do wysokiego dryblasa z krzywym nosem, ej dryblasie z nosem jak diabel #!$%@?, masz ognia? Czy jak zarabiasz 15k i wiesz ze twoj kuzyn zarabia 4k, to zagadujesz do niego co tam biedaku?