Wpis z mikrobloga

It's over

Ale odwróćmy sytuację i usłyszymy pisk kobiet, gdyby facet mial opisie: x<65kg, jakbym chciał spotykać się z kimś podobnej wagi, to kupiłbym sobie niedźwiedzia.

Ach drogie #rozowepaski, wam tylko dac pozwolenie na broń, to dnia następnego na świecie nie byłoby juz żadnego niskiego faceta, a tak to zostaje wam totalna dyskryminacja i deprecjonowanie nas na każdym kroku.

Ten swiat to piekło dla niskich facetów.

#przegryw #wzrost #depresja #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow
wilhelm99 - It's over 

Ale odwróćmy sytuację i usłyszymy pisk kobiet, gdyby facet ...

źródło: comment_1603195572w5bQqUKjZ5MR0XCQSv027V.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ach drogie #rozowepaski, wam tylko dac pozwolenie na broń, to dnia następnego na świecie nie byłoby juz żadnego niskiego faceta, a tak to zostaje wam totalna dyskryminacja i deprecjonowanie nas na każdym kroku


@wilhelm99: Ale Ty masz kompleksy, człowieku, popracuj nad tym albo wybierz się do psychologa. Dziewczyna ze skrina jest zwyczajnie chamska, takie profile się omija i tyle. Płakanie na mirko nic nie da.
  • Odpowiedz
nie bede nim gardzil, ja nie gardze niskimi ludzmi tylko ludzmi z kompleksami, gdybys pisal ze jestes gruby i laska nie akceptuje grubych itd, to kisnal bym grubaska a nie krasnala, mijasz pojecia


@Sweet_acc_pr0sa: ludziom chodzi o to, że nie lubią jak ktoś jedzie po kimś ze względu na cechę, której nie da się zmienić (wzrost, kolor skóry itp), grubasy zawsze mogą zrzucić wagę, włosy można farbować, a jak ktoś
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Jak dla mnie to jest różnica między napisaniem, że preferujesz facetów powyżej 183 cm (rozumiem ją w tym sensie, sama jestem wysoka), a co innego pisać, że faceci poniżej 183 cm to krasnale. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@hiszpank i właśnie o to tutaj chodzi. Nikt nikogo nie gani za to że wysoka (lub też nie) kobieta chce mieć wyższego mężczyznę bo każdy ma swoje preferencje ale chodzi tutaj o wyśmiewanie niższych facetów jakby wzrost chociaż w najmniejszym stopniu zależał od nich. Jedyny plus w tym wszystkim jest taki, że widząc taki opis wiesz że nie ma co nawet zaczynać znajomości bo dziewczyna jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: nie rozumiem o co macie problem do laski. Jest wysoka. 182cm u kobiety to odpowiednik 195cm wzrostu u faceta, ponieważ statystyczny facet jest średnio wyższy o 13 cm od statystycznej kobiety. Czyli biorąc faceta 190 nadal on jest poniżej idealnego partnera dla niej i to nie jest jej wina że źle się czuje przy takim. Też byście chcieli spotykać się z wyższą o np. 15cm dziewuchą? nie sądzę. Nawet
  • Odpowiedz
nie rozumiem o co macie problem do laski. Jest wysoka.


@RychuiPeja: może #!$%@? o to, że oprócz opisania swoich wymagań, ta tępa dzida obraża każdego, kto ma mniej wzrostu, niż ona. I o ile jeszcze "zrozumiałbym" takie żarty z krasnali, gdyby laska 165 pisała, że nie chce niższego (co nie zmienia faktu, że byłoby to nadal zwykłym chamstwem), tak rzucanie takich tekstów przez, bądź co bądź, wybryk natury, jakim jest laska powyżej 180cm, to już jest zwyczajnie oderwane od rzeczywistości. Idźmy dalej, niech koszykarka 194 napisze, że niżsi od niej to krasnale. Wiesz, z czego to wynika? Ze skrajnego egocentryzmu, oceniania świata nie wg faktów, tylko przez pryzmat wybujałego JA.

To tak jak mirki, które zarabiają 10k miesięcznie i piszą wszem i wobec, że "przecież za 4k miesięcznie nie da się przeżyć, nikt tyle nie
  • Odpowiedz
@BrockLanders: bez przesady 182cm to nie wybryk narury a raczej wysoki wzrost. Też studiuję w Bydgoszczy jak ona i widzę tam mase wysoki loszek i facetów. W mojej grupie ktora liczy 19 osób jest 5 facetow powyzej 190, 1 ma 213 xD(masakra). Taka wysoka loszka to ideał:3 a niscy faceci niech sie uganiają za tymi swoimi karlicami 170 zamiast podbierac wysokie wysokim.
  • Odpowiedz